Криза в Ємені буде тривати, доки Америка і Англія продовжують боротьбу між собою

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: «В Ємені безпілотники хоусітів атакували урядовий військовий парад на авіабазі «Аль-Анад» у провінції Лахдж. У результаті атаки принаймні загинуло 6 солдатів і 12 було поранено.

Серед поранених опинились:заступник голови Генштабу армії південців Салех аз-Зіндані, губернатор провінції Ахмед Абдаллаат-Туркі, начальник військової розвідки Салех Таммахи командуючий четвертим військовим округом Фадель Хасан» («france24»).

Коментар:

Ці неодноразові порушення Стокгольмських угод між хоусітами та урядом Ємену доводять, що вони є ламкими, більше того, ці угоди наповнені хитрістю і обманом з боку колоніальних держав в обличчі Америки та Англії, які борються між собою.

Про це амір Хізб ут-Тахрір Абу ар-Рашта роз’яснив в одній із своїх відповідей за 20.12.2018. Наведемо цитату звідти: «Ця угода не вирішує кризу в Ємені з причини суперечливості інтересів Америки і Британії, а також регіональних інструментів, підписавших ця угоду. Максимум, до чого може призвести ця угода, це тимчасовий спокій як пауза для перепочинку воїнів, а потім ситуація знов загостриться. Можливо, виходячи із капіталістичних міркувань, сторони досягнуть деякого компромісного рішення, яке буде припускати спільне правління з урахуванням величини сил кожної зі сторін. так або інакше, це не покладе край кризі, тобто положення в Ємені буде загострюватись і заспокоюватись час від часу в залежності від балансу політичних і військових сил у протиборчих сторін. Покласти край цій проблемі може лише одне із двох, як ми писали про це у своїх попередніх публікаціях:

1 — Або одна із сторін, Америка чи Британія, повністю вирішить ситуацію на свою користь і утвердить своє панування у виді фактичного впливу в Ємені. Але це, як ми сказали раніше, реалізувати дуже складно.

2 — Або Всевишній Аллах вшанує цю Умму Халіфатом, який покінчить з впливом безбожних імперіалістів та з їх присутністю у мусульманських країнах, який принизить невір’я і невіруючих, а також ославить Іслам та його прибічників. І це буде велика перемога для мусульман. Всевишній Аллах говорить:

يَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ بِنَصْرِ اللَّهِ يَنصُرُ مَن يَشَاء وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ

«У той день віруючі зрадіють допомозі Аллаха. Він допомагає, кому побажає. Він — Могутній, Милосердний»(30:4,5).

Жителям Ємену — людям віри і мудрості — треба встановити цю справу (Халіфат) і заслужити успіх в обох світах. Аллах — Покровитель правовірних і благочестивих!».


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Мухаммад Абуль-Малік
7 Джумада аль-уля 1440 р.х.
13.01.2019 р.

Головне меню