Прибічники нормалізації відносин з сіоністами втратили свій авторитет — вони більше не представляють Умму

Новини та коментарі
Друкарня

بسم الله الرحمن الرحيم

Новина: Більше 300 іракців, включаючи шейхів і представників різноманітних племен, закликали у п’ятницю ввечері до нормалізації відносин між Іраком і єврейським утворенням.

Перший заклик такого роду пролунав під час конференції під назвою «Мир і відновлення», організованої в автономному Курдистані під егідою американської організації.

Конференція була організована маючим базу в Нью-Йорку Центром мирних комунікацій, виступаючим за нормалізацію відносин між «Ізраїлем» і арабськими країнами і зближення між світськими спільнотами (джерело — «Alquds Alarabi»).

Коментар:

Єврейське утворення, за спиною якого стоїть невірний Захід, за допомогою продажних режимів в мусульманських країнах марно намагається самоствердитись і зміцнити свою присутність в регіоні, нібито воно — нормальна країна. Прагнення президента США Дональда Трампа по нормалізації відносин між цим сіоністським утворенням і правлячими режимами в мусульманських країнах аж ніяк не є новим явищем. Подібне із цієї ж серії західні країни регулярно затівали і намагались запровадити в Умму, як, наприклад, розвиток відносин з метою захисту єврейського утворення, гарантом чого і виступали продажні режими в мусульманських країнах.

Усі ці спроби по нормалізації відносин тягнуться з миті виникнення єврейського утворення, яке з самого початку будує плани по руйнуванню неприступної фортеці Ісламської Умми, чий народ на протязі 70 років так і не піддався на усі ці нещасні спроби по визнанню єврейського утворення. Незважаючи на численні спроби самого єврейського утворення, підписання різноманітних угод і зрадницьких договорів з продажними режимами, Ісламська Умма все одно вважає єврейське утворення своїм ворогом,який узурпував ісламську благословенну землю Палестину. На Уммі лежить обов’язок позбутися від цього огидного утворення, повернути святиню Посланця Аллаха ﷺ і очистити її від гидоти.

Ісламська Умма не упустить можливості продемонструвати невизнання цього утворення. Ніякого виду відносин і бути не може з євреями, тому що Умма вважає їх своїми ворогами. Вона може зустрітись з ними тільки на полі битви. Умма не дозволить запровадження в свої ряди індивідів чи формувань із числа тих, хто підтримує євреїв. Це стало очевидно, коли Умма відкинула зрадницькі і принизливі угоди з євреями, такі як Кемп-Девідські угоди, які підписав Єгипет під час Садату, угода, підписана Йорданією в долині Арава, така ж злощасна, як і сьогодні, угода в Осло, підписана «ОЗП» під егідою ганебного палестинського уряду у 1993 році; так само була відкинута угода по нормалізації з «Ізраїлем» Еміратів, Бахрейну, Марокко і Судану. Ми були свідками зовсім нещодавньої відмови від нормалізації, що трапилось на олімпіаді в Токіо, коли велика кількість спортсменів із числа арабів і мусульман відмовлялась від змагань з євреями.

Подібні дії отримали широке заохочення і підтримку від синів Ісламської Умми. З іншого боку, ми побачили різке засудження саудівської спортсменки, яка вийшла змагатись з єврейською спортсменкою. Реакція у відповідь на це надійшла з боку істинних синів Ісламської Умми в Марокко, де марокканські виборці обрушили свій гнів на партію «Справедливості і розвитку» через її прихильність нормалізації відносин з єврейським утворенням, в результаті чого партію спіткала руйнівна поразка, і вона втратила більшість місць в парламенті.

Ці та інші свідчення знов і знов підтверджують, що скільки б Захід не докладав зусиль для утвердження єврейського утворення на благословенній палестинській землі і нормалізації відносин з ним, усе це марно, напрасно і не принесе нічого, окрім невдач і горя, незалежно від того, скільки мусульманських синів підтримують ці зусилля. Прибічники нормалізації втратили авторитет і більше ні в чому не представляють Умму. А що стосується Іракського Курдистану, то він в очах Умми — взірець героїзму і звільнення, який порівнюють з мусульманським ватажком Салахуддіном Айюбі. Умма з нетерпінням чекає появи нового Салахуддіна із числа своїх синів в лавах мусульманських армій, який скине усіх лідерів племен і зрадницьких правителів-маріонеток, звільнить Палестину і очистить її від євреїв, як звільнив її раніше від хрестоносців, і він скоро прийде, з дозволу Аллаха.

وَيَقُولُونَ مَتَى هُوَ قُلْ عَسَى أَن يَكُونَ قَرِيباً

«І скажуть: «Коли ж це трапиться?». Скажи: «Можливо. Це трапиться дуже скоро!» (17:51).

 

Підготовлено для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Халід Саід
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір, Палестина

Головне меню