На порозі нормалізації

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Представник адміністрації США на брифінгу для журналістів заявив: «На порядку денному візиту Байдена в Джидду стоїть питання інтеграції «Ізраїля» в арабський світ» (повідомляє «Аль-Джазіра» на своїй сторінці в «Твіттері» 15 липня 2022 р.)

Коментар:

Всевишній Аллах сказав:

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لاَ تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَالنَّصَارَى أَوْلِيَاءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ وَمَنْ يَتَوَلَّهُمْ مِنْكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللَّهَ لاَ يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ * فَتَرَى الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ يُسَارِعُونَ فِيهِم يَقُولُونَ نَخْشَى أَنْ تُصِيبَنَا دَائِرَةٌ فَعَسَى اللَّهُ أَنْ يَأْتِيَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِنْ عِنْدِهِ فَيُصْبِحُوا عَلَى مَا أَسَرُّوا فِي أَنفُسِهِمْ نَادِمِينَ

«О, ті, які увірували! Не вважайте іудеїв і християн своїми помічниками і друзями, оскільки вони допомагають один одному. Якщо ж хто-небудь із вас вважає їх своїми помічниками і друзями, то він сам є одним із них. Воістину, Аллах не веде прямим шляхом несправедливих людей. Ти бачиш, що ті, чиї серця уражені недугою, квапляться серед них і говорять: «Ми боїмось, що нас спіткає лихо». Але, можливо, Аллах явиться з перемогою або своїм повелінням, і тоді вони почнуть жалкувати про те, що приховували в собі» (5:51,52).

В основі відносин з сіоністським утворенням , яке окупувало благословенну Палестину, може лежати тільки війна. Ми знаходимось з ними у стані фактичної війни, і не дозволяється укладати мир з сіоністами, оскільки їх існування є незаконним, а будь-яке перемир’я з ними — це поступки ісламських земель, що заборонено в Ісламі і є злочином. Більше того, стан фактичної війни повинен зберігатись до повного викорінення сіоністського утворення.

Іслам вимагає, щоб усі мусульмани протистояли сіоністському утворенню , щоб були мобілізовані армії і звільнені мусульманські землі від цього загарбника. Всевишній Аллах сказав:

وَلَن يَجْعَلَ اللَّهُ لِلْكَافِرِينَ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ سَبِيلاً

«Аллах не відкриє невіруючим шляху проти віруючих» (4:141),

فَمَنِ اعْتَدَى عَلَيْكُمْ فَاعْتَدُوا عَلَيْهِ بِمِثْلِ مَا اعْتَدَى عَلَيْكُمْ

«Якщо хто посягнув на вас, то і ви посягніть на нього, подібно тому, як він посягнув на вас» (2:194),

وَأَخْرِجُوهُم مِّنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ

«І виганяйте їх звідти, звідки вони вас вигнали» (2:191).

Умма вірна ісламській акиді, вона любить аль-Аксу і ненавидить окупанта. Між Уммою і правлячими режимами — провалля, і це — сприятлива реальність, коли Аллах може надати велику допомогу. Потім Умма встановить Халіфат, підніме стяг джихаду і звільнить аль-Аксу та інші мусульманські території, які опинились під окупацією невірних.

 

Спеціально для Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Усама Сувейні, Кувейт
18 Зуль-хіджа 1443 р.
17 липня 2022 р.

Головне меню