Європа — «картковий будиночок», і потреба в енергоресурсах — тому підтвердження

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: В середу ЄС опублікує плани по скороченню попиту на газ у найближчі декілька місяців через побоювання скорочення чи припинення поставок газу по газопроводу «Північний потік -1», по якому, як очікується, відновлять поставки в четвер.

Європейські країни квапляться заповнити газові сховища напередодні зими. Міжнародне енергетичне агентство попереджає , що Європа може стикнутись з безпрецедентною кризою у випадку скорочення чи припинення поставок російського газу.

Джерела в «Reuters» повідомляють, що поставки російського газу в Європу по газопроводу «Північний потік-1» відновляться в строк, після планового обслуговування, але з меншою потужністю.

Ці запевняння пролунали після песимістичних очікувань Єврокомісії того, що поставки не відновляться в строк.

Єврокомісія попередила, що ВВП Євросоюзу може впасти на 1,5% у випадку холодної зими і неприйняття заходів по енергозбереженню завчасно («Al Arabiya», 19.07.2022).

Коментар: Страх Європи перед нестачею енергоресурсів показує хрупкість і слабкість. Цей страх креслить світову політику і долю усього світу, і це при існуючій альтернативі поставок енергоресурсів із країн Середземноморського басейну і Перської затоки. Зростаюча вартість енергії — це пряма загроза для Європи, які більшість людей вважало стабільною і надійною для життя.

Використання енергоресурсів в політичних цілях — це найефективніша зброя, яку може вжити держава для досягнення своїх інтересів. Європа відкрито і приховано просить Росію зберегти їй життя. Більше того, вона готова пожертвувати Україною та її народом, вона готова розділити Україну на частини, як того бажає Росія, і залишити український народ один на один перед цією машиною смерті. Усе це робиться заради корисних інтересів, далеких від яких-небудь цінностей і моралі ,адже Європа завжди посягала на наші мусульманські країни, не дотримуючись ніяких правил.

Якщо б не тиск і гегемонія Америки у відношенні Європи, то європейські країни змовились би і виступили проти України. Але слабкість Європи та її потреба в Америці штовхають її іти на поводу американської політики. І дійсно, європейські країни нічого собою не представляють, у них немає реальної влади, вони живуть за рахунок грабування і експлуатації інших країн.

Боляче дивитись на візит Байдена в Саудівську Аравію; він ганяє правителів мусульман як овець і диктує їм свої правила. Він велів збільшити добування енергоресурсів, щоб знизити світові ціни, таким чином за рахунок мусульман Америка бажає знизити інфляцію в своїй країні.

З волі Аллаха незабаром Ісламська Держава вийде на світову арену, утвердить істину і знищить брехню. Халіфат скористається енергоресурсами у якості політичного важеля, і тоді рухнуть так звані «великі країни». А як інакше? Адже ми володіємо Книгою Аллаха і Сунною Його Пророка ﷺ, а земля мусульман дуже рясна багатствами, які будуть витрачатись на те, чим задоволений Всевишній Аллах.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Мухаммад ат-Тамізі
23 Зуль-хіджа 1443 р.
22 липня 2022 р.