Нова реальність Близького Сходу під керівництвом США

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Саміт в Джидді. Заключна декларація підвереджує партнерство США і країн Перської затоки. Тегеран звинуватив Вашингтон в нагнітанні напруження в регіоні. В саміті взяв участь президент США Джо Байден, країни Перської затоки , Єгипет, Йорданія і Ірак. На спільній заяві країни-учасники заявили про свою прихильність збереженню безпеки і стабільності в регіоні (повідомляє «aljazeera.net»).

Коментар: В заключній заяві була виражена підтримка дипломатичних зусиль, скерованих на зниження регіональної напруженості, а також підсилення регіональної співпраці в області оборони, безпеки і розвідки, як і забезпечення свободи і безпеки морських шляхів.

Лідери підтвердили своє прагнення убезпечити регіон Перської затоки, щоб він залишався чистим від усіх видів зброї масового знищення. Вони підкреслили важливу роль дипломатичних зусиль, скерованих на запобігання розробки Іраном ядерної зброї, а також на боротьбу з тероризмом і усіма діями, дестабілізуючими безпеку і стабільність. Вони також підтвердили свою рішучість розвивати співпрацю і координацію між країнами з метою розвитку спільних сил оборони і стримування проти зростаючих ризиків поширення безпілотних систем, крилатих ракет і проти озброєння ними терористичних формувань.

Це основна частина того, що було вкладено в декларації цього саміту. Це зустріч мусульманських лідерів зі своїм американським хазяїном, як би вони його не називали. Із попереднього досвіду ми знаємо, що їх зустрічі призводять тільки до спустошенню і руйнуванню регіону, а також до реалізації нових планів Америки в регіоні.

Америка у найближчий час зробить Саудівську Аравію під керівництвом Мухаммада ібн Сальмана лідером регіону. Ібн Сальман позиціонує себе нібито супротивником політики США, в своєму виступі він згадував в’язницю Абу-Грейб в Іраку і вбивство журналістки Шірін Абу Аклех; він використав це для того, щоб відвести увагу від себе і свого режиму, в тому числі — від звинувачень у вбивстві Хашоггі. Він також відмовляється від нормалізації відносин з «Ізраїлем», поки не буде досягнуто рішення про «дві держави», що по суті і є американський план, над яким, в тому числі , працює Ібн Сальман в обмін на залаштункові домовленості.

Це нова військова стратегія Америки, де вона бажає брати участь без долучення своїх солдатів. Америка закликає до регіональної співпраці в області оборони. Інакше кажучи, мова йде про створення ударного угрупування із країн-учасниць або при їх підтримці, також можливий підкуп муджахідів для використання їх в американських цілях. Це буде американська палка проти кожного, хто чинитиме опір або не підкориться американським інтересам. У той же час це гарантує морські, повітряні і наземні шляхи, в яких Америка зміцнить свій вплив проти ворогів.

Не варто забувати і про формування громадської думки, незважаючи на існуючі сили, які постійно протистоять тим, кого Америка назвала терористами (ісламісти, прибічники Халіфату, щирі ісламські групи), а також про створення приводу, щоб, принаймні, офіційно, не дати Ірану володіти ядерною зброєю.

Спостерігаючи за тим, що відбувається навколо саміту, ми доходимо висновку, що підготовка спільних сил оборони, розвідка і співпраця в області безпеки скеровані на контроль територій, з яких були виведені або будуть з часом виведені сили США. Таким чином, Америка готує новий сценарій після остаточного візиту контролю над Саудівською Аравією. Також США покінчить з європейським впливом на Близькому Сході, зайнявши Європу російсько-українською війною і внутрішніми проблемами, які вирішаться разом з її розпадом, і тоді кожна країна окремо паде в обійми Америки і підкориться її планам.

Туреччина і Саудівська Аравія під керівництвом США очолять і поведуть Близький Схід до диявольських американських планів.

О, мусульмани! О, жителі Близького Сходу! Ці лідери і правителі — маріонетки в руках Заходу, вони не мають власної волі і діють згідно накресленим планам.

Ісламська Умма володіє силою, яка не дозволить іншим отримати над нею верх. Проте їй необхідно об’єднатись і скористатись своїм законним правом на владу. Вона повинна повернутись до благородного життя під правлінням Шаріату, який захистить її від кожного ненависника і зрадника.

Відновлення ісламського образу життя поверне людині людяність, оскільки тільки Шаріат Аллаха здатен вивести людину із поклоніння рабам до поклонінню Господу рабів. Тільки Шаріат здатен замінити несправедливість і пригноблення тиранів на справедливість і милосердя Ісламу.

Сьогодні Ісламська Умма повинна скористатись своїм законним правом і наділити владою того, ким вона задоволена, тому, хто запровадить закони Аллаха. І тоді Умма отримає довольство Аллаха і гідне життя у затишку благородного Шаріату.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Набіль Абдулькарім
21 Зуль-хіджа 1443 р.
20 липня 2022 р.