Ненависть із вуст Заходу і брехня його цінностей

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня

Новина: Опубліковане 9 липня дослідження на веб-сайті Оксфордського університету показує, що 65% мусульманських жінок, які надають свої фотознімки в хіджабі разом з резюме при прийомі на роботу в Нідерландах, відкидаються без запрошення на співбесіду.

Така ж ситуація спостерігається в Іспанії і Німеччині. У звіті також говориться, що хіджаб — це не єдина причина відмови. Багато жінок відправляють резюме без фото, і усе ж таки, щоб отримати відмову, виявляється, досить вказати, що заявник займався роботою, пов’язаною з мусульманами, наприклад, волонтерство в релігійних центрах або участь в ісламській благодійності (Al Jazeera Net).

Коментар: Подібні події обнажають недоліки світської демократії і викривають брехню її так званих «цінностей» і «ідеалів». Ця ідеологія була розроблена групою людей для досягнення своїх інтересів і цілей, без оглядки на інтереси інших людей і на високі цінності. Як може чоловік, просякнутий хіттю, жадібністю і обмеженим розумом, встановити справедливу систему?

Демократія — це занепадницька ідеологія, для усунення якої необхідна поява іншої ідеології. Іслам — це ідеологія майбутнього, і тільки вона здатна усунути і надати світу альтернативу, наповнивши землю світлом справедливості після того, як вона перебувала під гнітом демократії.

Іслам — це релігія милості і істини, а не мук і обману. Іслам вчиняє справедливо з людством, виводячи його із пітьми і мук до милості, щастю і спокою. Це єдина ідеологія, яка об’єднала народи, незважаючи на відмінності рас і кольорів шкіри. Закони цієї ідеології передбачають справедливе ставлення навіть до немусульман.

Наблизився кінець західної ідеології, її падіння близько як ніколи, її порочність поширилась і стала очевидною для кожного. Усього декілька митей , і світанок ісламської системи знов з’явиться у виді Праведного Халіфату, правління в якому буде здійснюватись за методом пророцтва.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Бахір Саліх
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Палестині
28 Зуль-хіджа 1443 р.х.
27 липня 2022 р.