Америка веде світ до ядерної зими

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Президент США Джо Байден попередив, що ядерна загроза досягла апогею за останні 50 років. Він вказав, що погроза Путіна реальна, оскільки боєздатність його армії вкрай ослабла («Аль-Джазіра», 7 жовтня 2022 року).

Коментар: Західні невірні колоніальні держави обрушили лиха на народи з причини організованих ними війн і жорстокості. Вони винищують і поневолюють цілі народи. Їм немає байдуже до того, хто вбиває і морить голодом; головне, що це відповідає їх інтересам і вдовольняє їх економічні і політичні амбіції.

Америка перевершила усіх в жорстокості і злочинності, з часів Другої світової війни вона знаходиться в постійній війні з рештою світу, і той, хто не з нею, той проти неї! Сьогодні, щоб утвердити своє економічне і політичне лідерство, а також щоб утримати Європу в зоні свого впливу, вона підштовхнула дурня і злочинця Путіна до війни, яка виснажила його сили і поставила багато європейських країн на грань банкрутства. Але, здається, Америці цього мало, вона знов провокує російського ведмедя, цього разу — до застосуванню ядерної зброї, і їй байдуже до того, до яких жертв це може призвести.

Світу загрожує ядерна зима — саме таку похмуру картину малює людству капіталізм, який знищив людські, моральні і духовні якості в людях. Капіталізм перетворив матеріальну вигоду в божество, якому люди поклоняються замість Аллаха.

Ці події, незважаючи на своє неподобство, не повинні штовхати нас до песимізму і розчаруванню. Навпаки, вони повинні мотивувати нас до сумлінної діяльності для порятунку людства від безжалісності Америки та її кровожерливого капіталізму.

Мусульмани і решта усього світу позбавляться від пітьми капіталізму, коли Праведний Халіфат осяє землю справедливістю і милосердям. О, мусульмани! Можливо, якщо ми будемо щирі і стійкі, то Всевишній Аллах благословить нас і наблизить перемогу і допомогу.

 

Спеціально для радіо центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Валід Буляйбіль
15 Рабі уль-авваль 1444 р.х.
11 жовтня 2022 р.