Ердоган був і залишається союзником сирійського тирана

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Агентство новин «Sputnik», посилаючись на приватні джерела, повідомило, що турецька розвідка оповістила членів так званої «сирійської опозиції », що вони повинні покинути територію Туреччини до кінця цього року.

Джерела додають, що це рішення відображає реальність цих організацій , чия штаб-квартира базується в Туреччині. Дане рішення послідувало після політичного рішення, прийнятого в Туреччині на тлі сирійсько-турецького зближення при посередництві Росії.

Коментар: Звернення міністра іноземних справ Туреччини до так званої «опозиції», щоб та примирилась з тираном Сирії, є першим кроком в зближенні зі злочинним режимом — вбивцею дітей, жінок і старих. Через місяць після цієї заяви Туреччина здійснила наступні кроки. Джерела в «Reuters» повідомляють: «Голова турецької розвідки Хакан Фідан за останні тижні декілька разів зустрівся зі своїм сирійським колегою Алі Мамлюком в Дамаску. В ході зустрічі обговорювалась можливість зустрічі міністра іноземних справ Туреччини Чавушоглу зі своїм сирійським колегою Фейсалом Мікдадом». Ця зустріч прокладе шлях до можливої зустрічі двох тагутів — Ердогана і Башара Асада.

У підтвердження своїх намірів турецька влада проінформувала сирійську опозиційну коаліцію про необхідність покинути територію Туреччини до кінця цього року (за повідомленнями «Sputnik»).

Згідно джерелам, вимога турецької розвідки відбулась після політичного рішення про зближення Туреччини і Сирії при посередництві Росії, яке було досягнуто нещодавно в Анкарі.

Росія не упустила можливості попросити «ХАМАС» відновити відносини з тираном Сирії під час зустрічі з представниками даного руху з Лавровим в Москві. Потім «ХАМАС» квапливо об’явив про покращення відносин з сирійським режимом.

Це іще раз доводить, що процес реабілітації сирійського режиму і його тирана іде повним ходом. Уряд країн ,які раніше заявляли про дружбу з народом Сирії, сьогодні обнажили свою брехливу натуру, і це стало очевидно кожному. Вони показали, що є агентами невірного Заходу. Також ми побачили реальність тих, хто надав себе у розпорядження державної розвідки: вони послужили інструментом в їх руках, а після непотрібності їх викинули на краю дороги.

Наміри турецького режиму у відношенні сирійської революції викриті, і більше не треба вибачатись. Необхідно виправити ситуацію , поки не стало занадто пізно. Народу Сирії необхідно взяти контроль за революцією у свої руки і об’єднати зусилля для досягнення її цілей, поки сирійці не опинились серед безжальних гієн, адже звірі правлять по закону джунглів, не жаліючи нікого!

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Ахмад Абдульваххаб
Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Сирії
21 Сафара 1444 р.х.
17 вересня 2022 р.

Головне меню