О, «ХАМАС», революція Умми та її жертви — не для торгівлі!

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Делегація руху «ХАМАС» в середу відвідала сирійську столицю і зустрілась з президентом Башаром Асадом. Цей візит став першим за 10 років, які минули з того часу, як палестинський озброєний рух був вимушений піти з країни через підтримку бойовиків, виступаючих проти Асада.

Високопосадовий чиновник «ХАМАС» Халіл аль-Хайя сказав, що зустріч з Асадом була позитивною і історичною. «Ми вважаємо цю зустріч історичною, це новий початок сирійсько-палестинських відносин», — сказав Аль-Хайя під час прес-конференції після зустрічі з Асадом. Аль-Хайя описав зустріч в Дамаску так: «Це природна реакція палестинських сил опору; ми єдині перед лицем сіоністських проектів і американських загроз, які націлені на палестинську справу і регіон». Аль-Хайя додав: «Ми домовились з президентом відійти від минулого».

Асад заявив під час зустрічі, що Сирів продовжує підтримувати палестинців, незважаючи на війну в його країні: «З одного боку, виходячи із принципів і глибоких переконань сирійського народу у справі опору, з іншого боку — виходячи із наших інтересів. А наші інтереси вимагають, щоб ми були на стороні опору» («CNN»).

Коментар: Основою в будь-якому ісламському русі є втілення в них Ісламу як в ідеї, так і в методі. Цей рух повинен нести тягар своєї Умми і піклуватись про її інтереси. Він є вірним радником, роз’яснюючи Уммі небезпеку, він обізнаний і проникливий в політиці, в іграх і змовах невірних країн, і він заснований на ясному розумінні Ісламу і його законів. Хитрі виверти конференцій, перемир’я та інші політичні дії не обмануть цей рух на шляху відродження Умми. Він глибоко розуміє Іслам і рухається по свідомому політичному курсу, взявши Іслам своїм компасом і рушійною силою . Цей рух несе послання Ісламу народам і націям за допомогою заклику і джихаду. Ось яким є опис щирого політичного керівництва.

Що ж стосується керівництва «ХАМАС» або інших подібних угрупувань, то вони використовують ісламські гасла для обману людей, і остання подія в Дамаску — тому яскраве підтвердження. Керівництво «ХАМАС» покращує відношення зі злочинцем Башаром Асадом, який вбиває і поширює нечестя. Під час програми «60 хвилин» колишній посол США по військовим злочинам Стівен Репп вказав, що сукупність доказів, зібраних проти сирійського режиму, перевершує ті, що були зібрані для засудження нацистів в Нюрнбергзі. Репп сказав: «Є тисячі фотографій жертв, замучених до смерті прибічниками Асада, а також документи, які підтверджують зв’язок між цими вбивствами і сирійським тираном».

З початку сирійської революції загинули сотні тисяч громадянських від тортур в тюрмах, газових атак, бочкових бомб і т.д.

Репп, який розслідував військові злочини в Сьєрра-Леоні і Руанді, сказав відносно режиму Асада: «У нас є вбивства, у нас є винищення, у нас є спроби зґвалтування та інші форми сексуального насильства, у нас є жорстокі затримання, у нас є каліцтва».

Ось що сказав Стівен Репп про злочинця Башара Асада! Так про які інтереси говорить керівництво «ХАМАС»?!

Початково, коли серед мусульманських вчених піднімалось питання про вигоду і користь, дана тема не мала нічого спільного з порочними поняттями утилітарного західного мислення, яке прирівняло вигоду і релігію. Жоден вчений першого покоління не сказав, що Шаріат знаходиться на службі інтересів людини, ніхто не сказав, що вигода — це мета, а Шаріат — це засіб, як стверджують сьогодні прибічники омани, які прирівняли вигоду і релігію. І ніхто із перших вчених не сказав, що категоричні докази можуть бути відкинуті, якщо вони суперечать припускаємій вигоді, як це роблять сьогодні захисники нового і збоченого погляду на релігію!

Вони дозволили заборонене під приводом вигоди і користі. Вони дозволили мусульманці зняти хіджаб заради освіти, дозволили лихварство заради купівлі дому і дозволили битись в лавах хрестоносців проти мусульман!

«ХАМАС» зняв своє ісламське вбрання, коли в 2016 році в своєму уставі прописав, що є націоналістичним рухом, який вірить в демократію, приймає зрадницькі врегулювання і керується міжнародним правом.

Жодному ісламському руху не дозволено потискати руку такому вбивці, як Башар. Всевишній Аллах сказав:

لا تَجِدُ قَوْماً يُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الآخِرِ يُوَادُّونَ مَنْ حَادَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ

«Серед тих, хто вірує в Аллаха і в Останній день, ти не знайдеш людей, які любили б тих, хто ворогує з Аллахом і Його Посланцем» (58:22).

Таке відхилення відбувається не просто так, а відбувається з причини ураженого розуму і душі, які втратили довіру до своєму Господу і до своєї Умми і поклались на злочинців і тиранів. Нехай помилує Аллах правдивих членів руху «ХАМАС», таких як Абдульазіз Рантісі; він був вбитий, щоб очистити дорогу таким людям, як Ханія, Мішаль і аль-Хайя. Ці люди, прикриваючись Ісламом, обманюють народ, вони потискають руку вбивці дітей в Сирії,вони зрадили дали Аллаха, Його Посланця ﷺ і віруючих! Про що вони думають?! Чи підкориться замучена і пригноблена сирійська революція волі тирана і його американських покровителів? Ні, клянусь Аллахом, ця революція почалась з місця, до якого дійшла кіннота Укби ібн Нафі, і досягла центру ісламської землі. Ця революція не зупиниться, поки Іслам знов не повернеться на її землі, а стяг Ісламу не здійметься над мечеттю аль-Акса. Нехай вони далі збираються і плетуть свої підступи, але ж ми знаємо, що сказав Всевишній Аллах:

وَقَدْ مَكَرُوا مَكْرَهُمْ وَعِندَ اللَّهِ مَكْرُهُمْ وَإِن كَانَ مَكْرُهُمْ لِتَزُولَ مِنْهُ الْجِبَالُ

«Вони плели свої підступи, але їх підступи були у Аллаха. Але ж підступи ці могли зсунути гори» (14:46).

Факт, який неможна ігнорувати, полягає в тому, що сирійський народ пішов на усі ці жертви не для того, щоб його обдурили таким способом. У сирійського народу є свідомі політики, які роз’яснюють йому істину. Вони вказують на наближення часу Халіфату і кінець епохи агентів і правителів-рувайбідат. Скоро, з дозволу Аллаха, будуть зруйновані плани Заходу і його прислужників. Ця революція відкидає усе, що їй не притаманно, і кожного зрадника, і вона відкриє свої двері тільки щирому, вірному і стійкому руху, який приведе революцію до обіцянки Аллаха:

وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُم فِي الْأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمْ دِينَهُمُ الَّذِي ارْتَضَى لَهُمْ وَلَيُبَدِّلَنَّهُم مِّن بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْناً

«Аллах обіцяв тим із вас, які увірували і робили праведні діяння, що Він неодмінно зробить їх намісниками на землі, подібно тому, як Він зробив намісниками тих, хто був до них. Він неодмінно обдарує їх можливістю сповідувати їх релігію, яку Він схвалив для них, і змінить їх страх на безпеку» (24:55).

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Рула Ібрахім
26 Рабі уль-авваль 1444 р.х.
22 жовтня 2022 р.