Жертви сирійської революції не продаються!

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що запропонував своєму російському колезі Володимиру Путіну сформувати трибічний механізм за участю президента Сирії Башара Асада для прискорення нормалізації дипломатичних відносин між Анкарою і Дамаском.

«Я запропонував це пану Путіну, і він поставився до цьому позитивно. Таким чином, ми почнемо низку зустрічей», — заявив Ердоган журналістам після повернення із Туркменістану.

Ердоган зазначив: «В справжній час ми хочемо зробити крок з Сирією і Росією у межах тріо. Для цього спочатку повинні зібратись разом наші організації, потім повинні зустрітись наші міністри оборони, а потім — наші міністри іноземних справ».

Коментар: Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Сирії Ахмад Абдульваххаб наступним чином прокоментував останні події відносно сирійської революції: «Немає сумнівів, що турецький режим не турбує сирійська революція, і останні події — тому явне підтвердження. Турецький режим переслідує свої інтереси і інтереси свої хазяїв, він охороняє свою національну безпеку і безпеку режиму Асада. Що стосується жертв сирійського народу, їх страждань, поневірянь по світу, вбивств, арештів і спроб, то тут турецький режим просто закрив очі і зрадив братський народ.

Турецький режим заявив про готовність працювати спільно з тираном Сирії в боротьбі проти так званого «тероризму». Ця боротьба не обмежена організаціями, які вони класифікують як терористичні, навпаки, ця боротьбі ведеться проти усіх, хто відмовляється підкорятись американському політичному рішенню, незалежно від приналежності до тому чи іншому угрупуванню. В очах сирійського тирана і його хазяїв багато хто є терористичними організаціями, яких необхідно ліквідувати або підкорити новому політичному порядку денному.

Після того, як народ Сирії усвідомив реальну роль Туреччини, йому необхідно об’єднати свої зусилля і позбутись від впливу турецького режиму, який взяв під свій контроль політичне і військове керівництво революції і веде її в провалля. Народ Сирії не повинен нікому дозволяти торгувати жертвами революції, оскільки революція не є фракційною, і її жертви не продаються. Ніхто, окрім сирійського народу, не платить ціну за мовчання і зрадництво».

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Мухаммад Абдульмалік
1 Джумада ас-сані 1444 р.х.
25 грудня 2022 р.

Головне меню