Кінець одного зрадника, чорні сторінки історії

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Президент Ірану: «Демонстрації є частиною ворожих змов, ми готові вислухати вимоги протестуючих». Президент Ірану Ібрагім Раісі заявив, що ті, кого він назвав «ворогами», обурені, що його країна змогла нейтралізувати вплив санкцій і експортувати нафту. Він вважає, що протести в Ірані є частиною «ворожих змов» («Аль-Джазіра»).

Коментар: 26 вересня 2022 року перська служба «BBC» повідомила: «Через 100 днів після початку найбільш тривалих антиурядових протестів в Ірані з часів Ісламської революції 1979 року гнів протестуючих продовжує стрясати режим, але дорого обходиться народу. Більше 500 протестуючих було вбито. Двоє були страчені, іще на 26 людей чекає так ж участь».

Чи дійсно президент Раісі готовий вислухати вимоги протестуючих? Чому він не зробив це на самому початку, адже він краще за інших обізнаний, до чого призвело його правління?

Його ствердження суперечать реальності, навіть якщо він так і заявив! Керівництво Ірану, яке учора погодилось бути американським рабом і служити його інтересам, нічому не вчиться, адже Захід піклується тільки про свої інтереси! Сьогодні уряд Раісі зрікається від Америки, або це чергова вистава і продовження гри на користь Заходу?

Те, що відбувається, не є чимось новим для змінюючих один одного урядів, вони представляють одну сторону і реалізують інтереси своїх хазяїв. Коли Захід змінює свої інтереси, то ці правителі вимушені підкоритися новим вимогам.

Сьогоднішня революція в Ірані не скерована проти Ісламу, як деякі хочуть це зобразити, оскільки іранський уряд початково не є представником Ісламу. Народ вийшов на вулиці через несправедливість свого правителя.

Мусульмани в усіх своїх країнах повинні зрозуміти, що після руйнування Османського Халіфату жодна країна не представляє собою ісламське правління. Сьогодні ми живемо під примусовим правлінням, коли над нами запроваджують вигадані закони невірних. Будь-яка країна, яку деякі вважають ісламською, насправді не має нічого спільного з Ісламом.

О, мусульмани Ірану! Тільки прагнення до Ісламу врятує вас від несправедливості,яка вас спіткала. Ваше випробування — це двері до полегшення, і якщо ви належним чином скеруєтесь до змін, то знайте, що заміна одного обличчя на інше не вирішить проблему.

О, мусульмани! Ісламська Умма в усіх куточках землі потребує допомоги, цілеспрямованої діяльності, яка врятує нас від несправедливості і пригноблення. Шаріат зобов’язує нас правити згідно тому, що низвів Всевишній Аллах, тому усі ми несемо відповідальність за це упущення. Шаріат зобов’язує нас вести діяльність по встановленню Ісламської Держави, яка реалізує в життя закони Всевишнього Аллаха. Усі народи світу чекають порятунку, який може надати тільки Іслам. Єдиний вірний шлях до цієї великої мети — слідування шляху Посланця Аллаха ﷺ у змінені реальності.

Посланець Аллаха ﷺ попереджав л мусульман,що прийдуть тяжкі дні, і сьогодні ми є свідками цього. Передав Ахмад, аль-Хакім і Ібн Маджа, що аль-Ірбад ібн Сарія сказав:

وَعَظَنَا رَسُولُ اللَّهِ ﷺ مَوْعِظَةً ذَرَفَتْ مِنْهَا الْعُيُونُ وَوَجِلَتْ مِنْهَا الْقُلُوبُ، فَقُلْنَا: يَا رَسُولَ اللَّهِ إِنَّ هَذِهِ لَمَوْعِظَةُ مُوَدِّعٍ، فَمَاذَا تَعْهَدُ إِلَيْنَا؟ قَالَ: قَدْ تَرَكْتُكُمْ عَلَى الْبَيْضَاءِ لَيْلُهَا كَنَهَارِهَا لَا يَزِيغُ عَنْهَا بَعْدِي إِلَّا هَالِكٌ، مَنْ يَعِشْ مِنْكُمْ فَسَيَرَى اخْتِلَافاً كَثِيراً، فَعَلَيْكُمْ بِمَا عَرَفْتُمْ مِنْ سُنَّتِي وَسُنَّةِ الْخُلَفَاءِ الرَّاشِدِينَ الْمَهْدِيِّينَ عَضُّوا عَلَيْهَا بِالنَّوَاجِذِ، وَعَلَيْكُمْ بِالطَّاعَةِ وَإِنْ عَبْداً حَبَشِيّاً، فَإِنَّمَا الْمُؤْمِنُ كَالْجَمَلِ الْأَنِفِ حَيْثُمَا قِيدَ انْقَادَ

«Одного разу Посланець  звернувся до нас з увещеванням, від якого із очей потекли сльози, а серця наші відчули страх, і ми сказали: «О Посланець Аллаха, це схоже на увещеванням того, хто прощається, так що ти заповідаєш нам?!». Він сказав: «Залишив я вас на ясному шляху, ніч на якому ясна як день, і не відхилиться від цього шляху після мене ніхто окрім загиблого. Воістину, той із вас, хто проживе (досить довго), побачить багато протиріч, і тому вам треба дотримуватись моєї Сунни і сунни праведних халіфів, ведомих правильним шляхом, так тримайтесь же за неї корінними зубами і підкоряйтесь, навіть якщо повелівати вами буде ефіопський раб. Воістину, віруючий подібний верблюду, на якого надягли недоуздок, і він піде туди, куди його поведуть».

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Дарін Шанті
13 Раджаба 1444 р.х.
4 лютого 2023 р.

Головне меню