Сила держави — не тільки в армії

Новини та коментарі
Друкарня

Новина:

У вівторок 17 вересня 2024 року Москва об’явила, що президент Володимир Путін доручив збільшити чисельність російської армії «щоб вона стала другою по чисельності військовою силою у світі», щоб протистояти зростаючим загрозам на кордонах Росії.

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков в телефонній конференції заявив журналістам, що «збільшення чисельності російської армії пов’язано з ростом числа загроз на кордонах, надзвичайно ворожої обстановки на західних рубежах і нестабільністю на східних рубежах, що вимагає прийняття відповідних заходів».

У понеділок Путін розпорядився збільшити чисельність озброєних сил Росії на 180 тисяч солдатів до 1,5 мільйона, що зробить її другою по чисельності армією у світі після Китаю.

Коментар:

Безперечно, сила будь-якої держави у світі полягає в її ідеології, якщо ця держава прагне до тривалого існування і бажає принести користь людству. Військова і економічна міць держави слідує після ідеології і цінностей, які вона намагається донести до інших народів. Щодо Росії, то ця держава управляється сумішшю капіталістичних, націоналістичних і патріотичних ідей з менталітетом колишніх співробітників КДБ. Це колоніальна країна, і її відносини з іншими державами і народами засновані виключно на інтересах і вигоді. А її ставлення до власного народу — це терор, залякування, переслідування і кидання у в’язниці усіх, хто виступає проти чи не згоден з її режимом. Її режим злочинний і несправедливий, який не поважає ані договори, ані релігію, ані мораль, а процвітають в ній лише корупція і несправедливість.

Ми розуміємо, що риторика збільшення військової чисельності призначена для публіки, зокрема — для створення образу могутньої держави, яку неможливо легко перемогти, проте це не відповідає реальності. В дійсності Росія — це країна з ламкою економікою, а згуртованість її суспільства — слабше павутиння. Росія — така ж дряхла і стара, як європейські країни, і якщо б не регіони з мусульманським населенням, її старіння прискорилось би і усі її слабкості стали б очевидними. Російсько-українська війна близиться до завершенню третього року, і немає ознак вирішення конфлікту або виходу із нього з гідністю, і це свідчить, що російським політикам неможна довіряти і що вони заплутались в своїй же політиці. Америка заманила їх до пастки, і вони загрузли в українському болоті, а єдиний вихід із цього болота — це скоритись волі Америки і підкоритись її диктату.

Хочемо зазначити, що збільшення чисельності армії не захистить Росію та її режим від Ісламської Умми, поки вона не поверне свої землі, які були під владою Ісламу і мусульман, до лона Ісламської Держави, яка оберігала їх протягом сторіч. Тоді приспішники режиму і його кати дізнаються про силу мусульман і міцність їх віри, перед якою руйнуються навіть неприступні гори. Ми притягнемо до відповідальності усіх, хто вбивав і пригноблював мусульман, і того дня зрадіють віруючі допомозі Аллаха. В той день не допоможе їм жалкування і те, що їх армія займає друге місце у світі. Розпад Радянського Союзу є уроком того, що навіть сильна держава може рухнути, якщо вона не має сталої ідеології.

Злочинний режим! Припини переслідування мусульман Росії, зупини пригноблення, арешти і тривалі тюремні строки для чоловіків і жінок, які не скоїли ніякого злочину крім того, що вони — мусульмани. Вони усього лише вірять в Аллаха і прагнуть до Його довольства, не завдаючи нікому шкоди!

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Мухаммад Тамізі
21 Рабі уль-авваль 1446 р.х.
24 вересня 2024 р.