Аль-Карні, годі лицемірити!

Статті
Друкарня

Інтернет - видання «AsharqAl-Awsat» і телеканал «MBC» опублікували заяву саудівського проповідника Аіда аль-Карні, у яком він говорив, що був обдурений турецьким режимом і Ердоганом, та й багато хто обдурились ним.

Ердоган зміг красиво піднести себе, але ж люди люблять Іслам і тих, хто надає йому допомогу. Цей чоловік виявив свою сутність і зайняв ганебні позиції, в яких присутня ворожість до КСА. Аль-Карні заявив про відмову від свого колишнього вихваляння на адресу Ердогана.

Далі він сказав, що Ердоган був першим керівником,який відвідав Стіну Плачу та «ізраїльське» посольство у своїй країні, і тим, хто зрадив проблеми мусульман, зрадив сирійців, тим самим віддавши їх на спалення і знищення. Ердоган брав участь у кожній фітні регіону, брав участь у вбивстві ліванців, єменців, сирійців … Він лише на словах підтримує Іслам. Аль-Карні заявив, що хоче сказати його прибічникам, його прислужникам, які оспівують його: хіба не при Ердогані мають місце дома розпусти і алкогольні бари у Туреччині? Хіба він не носій акиди могилопоколонництва і суфізму? Також аль-Карні сказав, що пресловутий Османський Халіфат окупував ісламський світ, зокрема — КСА.

Потім він заявив про наявність джерел, які розповідають про це. За його словами, саме Османи зруйнували столицю науки, світла і єдинобожжя  а потім окупували Південь. Вони увійшли у якості кровожерливих окупантів. Аль-Карні говорить, що зараз Ердоган стверджує про надання допомоги проблемам мусульман, стверджує, що є лідером мусульман, проте лідером Умми є Сальман ібн Абдуль-Азіз. Причина цього полягає у тому, що саме КСА є серцем, яке б’ється і переживає за проблеми мусульман. Саме КСА є головним помічником у палестинській проблемі… Аль-Карні підкреслив, що КСА залишиться лідером мусульман під керівництвом Сальмана ібн Абдуль-Азіза і кронпринца Мухаммада ібн Сальмана.

Свої слова ми хочемо почати зі слів Посланця Аллаха ﷺ:

إِذَا لَمْ تَسْتَحْيِ فَاصْنَعْ مَا شِئْتَ

«Якщо ти не соромишся, то роби, що хочеш» (Бухарі).

О, аль-Карні, що за єресь ти говориш? Тебе вважають із числа проповідників і вчених, так де твій страх перед Аллахом? Чому ти не боїшся покарання через своє лицемірство? Адже ти плазуєш перед агентами у виді правителів із числа родини Аль Сауд! Хіба ти не пам’ятаєш хадіс від Абу Умами аль-Бахілі: «Посланець Аллаха ﷺ сказав:

أَبْعَدُ الْخَلْقِ مِنَ اللهِ رَجُلٌ يُجَالِسُ الأُمَرَاءَ فَمَا قَالُوا مِنْ جَوْرٍ صَدَّقَهُمْ عَلَيْهِ

«Найбільш далекий від Аллаха — це той, хто сидить з правителями, схвалюючи усе зло, яке вони говорять» (Ібн Асакір)?

В іншому хадісі Посланець Аллаха ﷺ сказав:

سَتَكُونُ بَعْدِي أُمَرَاءُ مَنْ صَدَّقَهُمْ بِكَذِبِهِمْ وَأَعَانَهُمْ عَلَى ظُلْمِهِمْ فَلَيْسَ مِنِّي وَلَسْتُ مِنْهُ وَلَيْسَ بِوَارِدٍ عَلَيَّ الْحَوْضَ وَمَنْ لَمْ يُصَدِّقْهُمْ بِكَذِبِهِمْ وَلَمْ يُعِنْهُمْ عَلَى ظُلْمِهِمْ فَهُوَ مِنِّي وَأَنَا مِنْهُ وَهُوَ وَارِدٌ عَلَيَّ الْحَوْضَ

«Після мене будуть правителі, і кожен, хто буде вважати правдою їх брехню і почне допомагати їм у беззаконні, не відноситься до мене, і я не відношусь до нього, і він не буде пити із мого джерела (у Раю). А той, хто не буде вважати правдою їх брехню і не буде допомагати їм у беззаконні, відноситься до мене, і я відношусь до нього, він буде пити із мого джерела» (ат-Тірмізі, ан-Насаі, аль-Хакім).

О, аль-Карні, що ти скажеш щодо цих хадісів? У хадісах говориться про законних правителів мусульман, які правлять Ісламом! А яке ж наше положення? Адже сьогодні правителі правлять не Ісламом, а королівською, республіканською системами правління, запроваджують світські закони; на наших землях не одна держава, а багато. Варто підкреслити, що усі правителі слідують за Заходом. Ми нагадуємо тобі про необхідність боятись Аллаха, адже Його покарання дуже суворе. Адже своїми брехливими фетвами ти вводиш в оману не лише себе, але й і інших мусульман. Ми нагадуємо у першу чергу тобі про наступне:

1) Османський Халіфат був легітимною державою. Османи були останньою династією, яка правила Ісламом, яка об’єднувала мусульман під своїм правлінням, без розділення на дрібні утворення. Сьогодні ж ми поділені на більше аніж п’ятдесят держави, які правлять на основі світських законів, а їх правителі є агентами Америки, Англії, Франції і т.д. У нещодавньому минулому Захід відчайдушно намагався знищити Халіфат, і він зміг це зробити руками зрадників, таких як Кемаль Ататюрк і родина Аль Сауд. Сьогодні Захід бореться вже з поверненням Халіфату, для чого він вдається до різного роду шляхів, способів і засобів. Проте Аллах дає допомогу тому, кому побажає, і позбавляє її того, кого побажає. Так не будь рупором Заходу у його боротьбі проти Ісламу.

2) Держава родини Аль Сауд була заснована Англією, яка підтримувала саудитів грошима, озброєнням і військовими інструкторами. До числу таких відносився Томас Едвард Лоуренс. Англія підтримала ваххабітський рух з метою знищити Османський Халіфат, щоб твоє КСА встромило кинджал у спину Халіфату. КСА було засновано під приводом того, що Османський Халіфат коїв бідаати (нововведення), йшов врозріз з Ісламом і закликав коїти ширк (многобожжя).

3) О, аль-Карні, не проводи паралель між американським агентом Ердоганом та Османським Халіфатом, адже це абсолютно різні речі. Ми із Хізб ут-Тахрір знаємо Ердогана вже давно, навіть у ті часи, коли ти співав йому дифірамби. Причиною твоїх йому вихвалянь послужило твоє політичне невігластво, а може — і лицемірство, як це обстоїть сьогодні. Хізб володіє політичним розумінням не лише у відношенні Ердогана, але й у відношенні кожного правителя і його режиму у мусульманському світі. Ердоган, як відомо, займає особливий статус серед агентів Америки.

4) Що стосується Османського Халіфату, то це щира держава, яка воювала проти Заходу, наводячи на нього страх і жах. Халіфат захищав Палестину, підтвердженням чому слугують слова Абдуль-Хаміда II, які закарбовані історією і сьогодні містяться у музеях та у книгах. Можеш відвідати музеї і почитати ці книги. У той же час твоє КСА під головуванням Абдуль-Азіза ібн Абдуррахмана передало Палестину у руки сіоністів. А сьогодні ти хизуєшся і заявляєш, що КСА захищає Палестину? Хіба не представник КСА і представники Бахрейну, ОАЕ і Оману взяли участь у конференції, де об’явили про «Угоду сторіччя», тобто про угоду щодо продажу Палестини сіоністам.

Сьогодні на землях Двох Святинь (КСА) є спиртне і проституція, а в’язниці заповнені проповідниками, які піддаються катуванням та утисканням під приводом боротьби з «тероризмом» та «екстремізмом». Сьогодні суспільство КСА піддається європеїзації, і це відбувається на твоїх очах. Так чому ти не говориш правду? У Судний день Аллах воскресить тебе з твоїм господином Сальманом ібн Абдуль-Азізом, якщо тільки ти не покаєшся перед Ним. Бійся Аллаха і говори лише праве слово!

5) Що стосується Ердогана та його режиму, то вони — інструмент у руках Америки,який використовується по знищенню Близького Сходу. Америка сіє зло і безчестя у мусульманських країнах, зокрема — у Сирії, яку Ердоган передав у руки кривавого Асада — агента Америки. Зараз у Лівії він намагається зміцнити позиції Хафтара — агента Америки. Прилюдно Ердоган виступає проти Хафтара, але у реальності він з ним заодно; та ж картина відбувається і у Сирії: на виду він проти Асада, але у реальності з ним заодно.

Саме тому Асад зміг прибрати Сирію до своїх рук. На додаток до сказаного ми хочемо нагадати, що є американські бази на території Туреччини та КСА, а турецький режим має тісні відносини з «Ізраїлем». Більше того, у свій час турецький режим надав допомогу у гасінні пожеж на території «Ізраїлю» і проводив з ним спільні військові навчання.

На завершення ми хочемо сказати тобі, аль-Карні, о,автор книги «Не сумуй! Рецепти щастя і ліки від суму», що сьогодні ти повинен сумувати за положення своєї души у той День, коли ані багатство, ані сини не принесуть користі нікому, окрім тих, хто предстане перед Аллахом з непорочним серцем, правим словом і міцним розумом. Ти повинен говорити правдиве слово в обличчя несправедливим правителям, будь то Туреччини, КСА чи іншим. Туреччина та КСА є інструментом у руках Америки, використовуючи які вона просуває свої політичні проекти. Якщо ти покаєшся,можливо, Аллах пробачить тебе і те, що ти накоїв. Всевишній сказав:

فَمَن تَابَ مِن بَعْدِ ظُلْمِهِ وَأَصْلَحَ فَإِنَّ اللَّهَ يَتُوبُ عَلَيْهِ ۗ إِنَّ اللَّهَ غَفُورٌ رَّحِيمٌ

«Аллах прийме покаяння того, хто покається після скоєння несправедливості і виправить [скоєне], адже Аллах — Прощаючий, Милосердний» (5:39).

 


Абдуррахман аль-А́мірій — Ємен
1 Раджаба 1441 г.х.
25.02.2020 р.

Головне меню