Наука і технологія не є продуктом західної цивілізації

Статті
Друкарня

Що стосується висловлювання про те, що науково-технічний прогрес, який існує на Заході, є плодом демократії, то це ствердження не має під собою підґрунтя. Винаходи, засновані на наукових експериментах, входять в число тих речей, якими Аллах наділив людський розум, і вони ніяк не пов’язані зі світоглядом.

Ми бачимо, що винаходи і прогрес були серед капіталістів, комуністів, мусульман і усіх, хто дає свободу своєму розуму в цій області. Релігія або ідеологія не впливають на винахідливість, за винятком однієї сторони, а саме: чи допускає ідеологія розвиток наук і використання розуму, або ж вона протистоїть цьому, як робила Церква раніше? Відомо, що ісламська ідеологія не тільки не допускає використання інтелекту і розуму у речах, а навіть вимагає цього, щоб підготувати силу, яка підтримає головування ідеології.

Захід запропонував там такі товари, як демократія,яку Шаріат заборонив приймати, у той же час утримавши від нас такі блага, як наука і відкриття, тому що ці речі дозволять нам набрати силу, якої ми потребуємо і яка не заборонена Шаріатом. Насправді Захід продемонстрував нам, що усвідомлює свої дії. Невже деякі ісламські групи досі не можуть усвідомити його?

Отож, хто говорить, що демократія виходить із Ісламу, той не розуміє, що таке Іслам і що є демократія.

 

Із книги «Заклик до Ісламу» Ахмада Махмуда

Головне меню