«Ізраїль» ігнорує своє реальне місце, яке займає в серцях турецького народу

Огляд новин
Друкарня

Посол сіоністського утворення в Туреччині, яке окупувало палестинські території і винищує мусульман, зробив заяву про відсутність прапору на матчі «Трабзонспор–Базель», сказавши: «Ми і так знаємо, що займаємо місце в серцях турецького народу», — проігнорувавши цією фразою відому йому правду.

В заяві, зробленої «ізраїльським» посольством після матчу, присутні наступні слова: «Вітаємо «Трабзонспор» з перемогою у ці важкі дні. Ми отримали тисячі повідомлень з вибаченнями за відсутність «ізраїльського» прапору на зображенні у вашому твіті разом з прапорами деяких інших країн. Ми знаємо, що це не було навмисно, і ми знаємо, що займаємо місце в серцях турецького народу».

Посол чудово розуміє, що в серцях мусульманського турецького народу «Ізраїль» — це окупаційне утворення, яке вбиває їх братів і сестер в Палестині, руйнує їх дома, займає їх землі, арештовує їх маленьких дітей, нападає на їх святині і ображає їх, і що воно ніколи не буде прийнято у якості друга; і посол чудово знає, що не в силах змінити цю реальність, навіть якщо спробує визначити себе якось по-іншому.

Навіть якщо з Анкарою підписуються угоди про «нормалізацію» і посилаються послання про дружбу туди і назад, дипломатичні вистави не здатні вплинути на те, що знаходиться в серцях мусульман. Під час чемпіонату світу по футболу в Катарі ми стали свідками того, що, незважаючи на рукостискання політиків, вони не представляли мусульманські народи і що їх почуття відірвані від тих, ким вони управляють. Громадськість стала свідком реакції таксистів, які відмовлялись пускати в свої машини людей із «Ізраїля», і реакції володарів ресторанів, які відмовлялись подавати їжу людям із окупаційного сіоністського утворення; ці позиції продемонстрували велич мусульман всупереч позиції правителів.

Такі інциденти показують, що між правителями і народом існує розрив ідей і почуттів, і що демократія представляє не народ, а капіталізм, заснований на вигоді та інтересах.

Вони хотіли приїхати в зону землетрусу зі зброєю

За повідомленням «Mepa News» з’ясувалось, що «ізраїльська» пошуково-рятувальна група прибула до Туреччини озброєною.

Стверджується, що прохання «ізраїльських» солдатів мати при собі зброю для забезпечення безпеки «ізраїльської» пошуково-рятувальної команди,яка прибула до Туреччини для проведення робіт після землетрусу, було відхилено турецькою владою.

Як повідомляє «Ynet», «Шальдаг» (підрозділ 5101), спеціальний підрозділ «ізраїльських» ВВС, був вимушений відмовитись від зброї за вимогою турецької влади.

Саме цей захід, вжитий «Ізраїлем», є істинним відображенням заяви «Ми знаємо, яке місце займаємо в серцях турецького народу!». Той факт, що «Ізраїль», знаючи, що мусульманський народ Туреччини ніколи не прийме окупаційне сіоністське утворення у якості друга, хоче відправити свою пошуково-рятувальну команду в зону землетрусу озброєною, показуючи беззаперечну істину.

У той час, як «Ізраїль», що вживає заходів для реалізації нових окупаційних планів на палестинських територіях і вбиває мусульман в ході рейдів на Західному березі, використовує землетрус в Кахраманмараші як можливість зіграти роль голуба миру і розіграти виставу навколо надаваємої ним «допомоги».

У той час, як турецькі ЗМІ на протязі декількох днів працюють так, нібито взяли на себе роль «ізраїльських» ЗМІ, і прикрашають «Ізраїль», з іншого боку, міністр іноземних справ Мевлют Чавушоглу, один із архітекторів угоди про «нормалізацію» приймав в Анкарі міністра іноземних справ «Ізраїля» Елі Коена і невпинно осипав компліментами свого гостя.

 

«Köklü Değişim Medya»
18.02.2023