Ми, живучи в мороку, розповідаємо людям про світло

Хадіс
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Разом з благородним хадісом

Ми вітаємо вас, дорогі брати і сестри, на новій зустріч з нашою програмою «Разом з благородним хадісом», і почнемо її з найкращого привітання: ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Від Ірбата ібн Сарія передається, що Посланець Аллаха ﷺ сказав:

أُوصِيكُمْ بِتَقْوَى اللَّهِ وَالسَّمْعِ وَالطَّاعَةِ، وَإِنْ عَبْدًا حَبَشِيًّا، فَإِنَّهُ مَنْ يَعِشْ مِنْكُمْ بَعْدِي فَسَيَرَى اخْتِلَافًا كَثِيرًا

«Я наказую вам боятись я Аллаха і підкорятись правителю, навіть якщо це буде раб-ефіоп. Після мене ви побачите багато розбратів» (Тірмізі, № 2676).

Після руйнування Ісламської Держави Умма пережила багато страждань і приниження з боку продажних правителів. Ці правителі і є те, про що було сказано в хадісі — розбрат і випробування. Вони запропонували Уммі те, що суперечить її релігії, вони запровадили закони невір’я над мусульманами і отруїли їх поняття.

О, мусульмани! Положення Умми змінилось. Ми бачимо, як слова Пророка ﷺ втілились у життя. Умма перетворилась у мішень для своїх ворогів, хоча для цього и бились заради того, щоб вивести їх із морока до світлу, і накладали на них виплату джиз'ї. Сьогодні ж ми не можемо вилізти із тиранії і пригноблювачів, продовжуючи розповідати людям про Умара, Халіда, Каъкаъ ібн Амра, аль-Мусанну ібн Харіса, нехай буде задоволений ними усіма Аллах. Ми піднімаємо голови, перебуваючи під гнітом капіталізму і тиранічних режимів, щоб розповісти про аль-Мутасіма Біллях і завоюванні ними візантійського Аморія, про Харуна ар-Рашіда. Сьогодні ми живемо в темні часи, але розповідаємо людям про світло. Як же був правий Посланець Аллаха ﷺ, коли розповів про розбрати! Але, незважаючи на це, ми говоримо про необхідність боятись Аллаха і підкорятись правителю, який втілить в життя Книгу Аллаха і Сунну Його Пророка ﷺ. Тому Умма повинна докласти усіх зусиль, щоб повернути державність і присягнути халіфу.

О, Аллах, наблизь час Праведного Халіфату, який припинить страждання і утискання! О, Аллах, осяй Землю своїм світлом! Амін!

Дорогі слухачі, читачі, до зустрічі на новій передачі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

 

Абу Марьям
12.14.2018