Обама «конспірує» американський вплив в Іраку за хибним виведенням військ з країни!

Політичні аналізи
Друкарня
Утримувати 50 тисяч солдатів  та десятки тисяч найманців: це для військового навчання або для спустошення?

Президент США Обама сьогодні вранці, 09/01/2010р., виступив із промовою, найбільш важливі слова були щодо Іраку: звістка про завершення активної фази військової операції в Іраку, сили ж, які залишилися, будуть використані американцями для підтримання нової іракської армії у контр терористичних операціях. І що його війська віддали себе у жертву в Іраку заради кращого майбутнього іракців, яке базується на американських цінностях… Він, зокрема, сказав: «Але наша вірність Іраку продовжується… і наше партнерство з ним довготривале»!

До цього він заявив у своєму щотижневому зверненні до народу від 28/08/2010р., що він: «виконав свою головну передвиборчу обіцянку,… ми продовжимо утримувати 50 000 американських військовослужбовців, які будуть консультувати та сприяти підрозділам іракської армії, проводити антитерористичні операції та забезпечувати захист американців, які знаходяться в країні, в тому числу і дипломатів».

Обама краще за усіх розуміє,що його слова в багато чому не відповідають дійсності:

Стосовно військових операцій,яким це чином? П’ятдесят тисяч військових, це ще не увесь контингент,який залишився в Іраку. Для сприяння їм залишились ще війська найманців «106» тисяч військових. Це, не беручи до уваги злочинців із приватних охоронних підприємств, про які відомство іноземних справ США заявило, що їх кількість буде збільшена до 7000 солдатів. До того ж сумно звісна охоронна кампанія «Блейкуотер» (Blackwater) знов повернеться до Іраку, але вже під іншою назвою «Ікс Вєй». Виникає одразу ж питання, чи потрібні ці багатотисячні війська для сприяння, консультування та навчання, або їх призначання у поглибленні впливу та підривній діяльності?! Зокрема, з початку об’яви про вивід останніх військових бригад озброєних сил США, які почалися у четвер вранці 19/08/2010р., та по сьогодні, де продовжує залишатися в Іраку ще близько 50 000 тисяч солдатів, заяви військових чиновників та дипломатів на протязі усього цього періоду часу виявляють цю брехню. Прес-секретар Пентагону Джефф Моррел зробив заяву, в якій йшлося: «Наскільки я мені відомо і я в цьому впевнений, ще ніхто не об’являв про завершення війни…

Боротьба з тероризмом буде залишатися частиною завдань, сил у регіоні, які залишилися… Таким чином, наші сили можуть легко стикнутися з бойовою ситуацією навіть по завершенню цього місяця». Представник американської армії підполковник Ерик Блума у своєму виступі сказав наступне: «Не дивлячись на вивід останнього бойового підрозділу із Іраку, неможна сказати, що на території країни не залишилось жодних інших військ». Більше того, командуючий американськими військами в Іраку генерал Раймонд Одієрно не виключає, що США продовжать свою військову присутність в Іраку навіть після виводу військ у встановлений термін, що заплановано здійснити до кінця наступного року! Також офіційний представник зовнішньополітичного відомства США Філіпп Кроулі охарактеризував вивід військ з Іраку «Історичною подією… і що зобов’язання США в Іраку непохитні та довгострокові». Також новий посол США у Багдаді Джеймс Джеффрі упевнив, що «вивід американських військ – це лише застосування угоди у сфері забезпечення безпеки, ми ж з нетерпінням чекаємо завершального здійснення виводу військ, мати довгострокові стосунки між обома країнами».

Усі ці заяви викривають,наскільки хибною є заява про вивід військ з Іраку. Усе,що зробив Обама, це з одного боку, він вивів війська, а з іншого боку він, немов гадюка, яка скидає шкіру та стає більш рівненькою, але в той же час ще небезпечнішою! Стосовно тих обставин, які примусили Америку скинути попередню гадючу шкірку, це те, що вона помилилася у своїх розрахунках, коли сподівалася з падінням іракського режиму зруйнувати і увесь Ірак. Вона була приголомшена мусульманами, які піднялися проти неї із зброєю у руках, усі без виключень, як сунніти та і шиіти, окрім тих, хто продали своє наступне життя за ближче, більше того, за життя іншого. Тих, кого Америка принесла з собою разом зі своєю зброєю, тих, кого взростила під час окупації.

Таким чином, після отриманого опіру, кількість вбитих американських солдат почало стрімко рости, досягаючи п’яти тисяч згідно того, що визнала американська сторона, не кажучи про те, що замовчується нею, або про той відсоток вбитих, про який кажуть через ДТП або через дружній вогонь*. Америка підрахувала що якщо пограти назвами речей називаючи військові операції такими як «заходи по підтримці, консультаціям та тренуванням», то можна обдурити іракський народ,щоб останній дивилися на американців як на таких, які турбуються та підтримують їх націю. Таким чином, безболісним стане американський вплив в Іраку, і Америка буде спроможна значно знизити смертність своїх солдатів, і, природно, Обама отримає підримку американської спільноти, та, зокрема, під час близьких проміжних виборів у кінці цього року!

Стосовно жертв, які понесли собою солдати Обами заради кращого майбутнього Іраку,побудованого на американських цінностях, то сучасна реальність Іраку після його окупації  є просто усмішкою у бік подібної заяви Обами! Америка, починаючи з миті окупації Іраку 20/03/2003 року та на протязі семи з половиною років не зупинилась у здійсненні своїх жахливих злочинів. Ірак потонув у корупції  та суцільному безладі. Америка розпалила багаття міжетнічного та міжнаціонального розбрату в Іраку, його структури підривають мечеті сунітів в одній місцевості, а шиїтів в іншій, загальні ринки одних, а потім інших, щоб потім звинуватити у відповідальності за вибухи кожен із протилежних боків. Таким чином, підривається ситуація та дрібняться усі частини одного тіла! Багато хто залишилися без даху над головою,сусід від сусіда відсторонився, і розділилися між собою житлові райони, були споруджені ізоляційні огорожі…

Усе це не згадуючи вже і про те, що вона робила з тими,кого кинула за грати у переповнені в’язниці – жахливі злочини,якими зажахалися б дикуни у лісі. Було арештовано багато людей та піддано  нелюдським тортурам за стінами цих установ. Більше того, багатьох вбивали кровавими способами, які породили американські цінності! Також в Іраку була у певній мірі сильна армія, на яку треба було зважати, Америка ж і це вирішила на свою користь, привівши замість неї по-різному орієнтованих та лояльних до різних боків ополченців, що стало у пригоді їй в утворенні хиткої ситуації стосовно стабільності та безпеки в країні. В решті  решт Ірак перетворився на сприятливий грунт для розмноження багатьох розвідувальних служб, які знаходяться під крилом Америки, не маючи різниці в тому, чи проходило це прямо чи опосередковано,за допомогою країн, які є під американським впливом у регіоні…

Під час своєї окупації Іраку Америка намагалася досягти того,що вона називає м’яким розподілом,тобто неявним розділом країни,утворивши нові країни в Іраку. Підхід був таким, щоб Ірак складався із різних регіонів, кожен з яких мав би певну силу та свою вагу, а головний уряд був би слабкою ланкою, яка по суті не здатна об’єднати усі боки. Таким чином, країна зовні буде виглядати як єдина цілісність, а насправді ж будуть існувати різні утворення…

Хіба ці злочини, які відбувалися під час американської окупації, які несуть в собі втілення кровопролиття, - є тим, що вважає Обама як здійснення кращого майбутнього для іракців, побудованого на американських цінностях.

Але в чомусь Обама був правий,коли сказав: « Але наша вірність Іраку постійна … і наше партнерство з ним довготривале» , якщо навіть це було промовлене їм словами,які  не зовсім відбивають реальність.

Обама хоче,щоб під хибним виводом американських військ домогтися існування американського впливу и володарювання в Іраку. І це під такими приводами як забезпечення допомоги, консультації, тренування та сприяння, замість того, щоб американський вплив мав місце під приводом військової емісії… Через це американці, які люблять звучні назви,почали називати сьогоднішній стан Іраку «Новий світанок», що має навіювати процвітання та небезпеку, в той час  як до того вони позначили свої операції в Іраку т «звільненням Іраку», що мало на увазі ведення бойових дій та вбивства!

О,мусульмани! О, жителі Іраку! Гра словами не змінить тієї ситуації, в якій ви опинилися. Злочини, які були здійснені Америкою в Іраку, не мають забуватися, без різниці в тому, якого вигляду їм надає Америка, дружньому чи ворожому:

صَيْحَةٍ عَلَيْهِمْ هُمُ الْعَدُوُّ فَاحْذَرْهُمْ قَاتَلَهُمُ اللَّهُ أَنَّى يُؤْفَكُونَ
Вони є ворогами – застерігайся ж їх. Хай погубить їх Аллах! Як вони відвернулися від істини!» (63:4)

Сьогодні Америка знаходиться у постійних кризах як в країні та і назовні. Вона намагається пом’якшити наслідки своїх злочинів в Іраку за допомогою хибних косметичних заходів, кажучи про завершення військової місії, і що вона зараз буде знаходитися в Іраку лише з метою консультацій та сприянню у підтримці іракського народу!

Зараз небезпека полягає в тому, що Обама може поглибити свій вплив в Іраку, обдуривши його народ, що він ніби-то вивів свої віська з країни, а ті, що залишились, - це виключно з метою тренування і консультацій у новий для Ірака час, час, названий для Іраку «Новий світанок»! На нас полягає обов’язок, щоб в Іраку дійсно прийшов час «нового світанку», що можливо, якщо повністю позбутися американського впливу. Ви також маєте зганьбити той політичний прошарок,який Америка привнесла разом зі своїми танками та яку утворила під час окупаційного періоду. Цей політичний клас діє заради покращення свого іміджу, не соромлячись використовувати брехню, вводячи народ в оману у питанні формування уряду, щоб показати, що Ірак не в змозі вести власні справи, і, природньо,потребує американських настанов!  Реальність така, що цей політичний клас є підпорядкованим Америці інструментом, і якщо вона тільки-но звелить сформувати уряд, то усе ж буде виконане в одну мить…  Цей клас людей не соромиться ані  Аллаха,ані його Посланця, ані мусульман.

О,мусульмани! О, народ Іраку! Хізб-ут-Тахрір попереджає вас, щоб ви не потрапили у павутиння американської політики. Хай вас не  вводять в оману заяви про завершення військової місії, подивіться-то на дії Америки, вона і досі прагне утримати своє головування та володарювання в Іраку, та закріпити свій вплив. Розгортаючи по країні війська найманих вбивць, які переважають своїм дикунством та жорстокістю, гірше за те,що здійснювався американською армією. Суть усього цього в тому, щоб кинути пил у вічі, та загримувати  зловісне обличчя Америки, виставивши його у дружньому та усміхненому вигляді!


Америку сьогодні охопили кризи, і це можливість, якою необхідно скористатися, щоб викоренити вщент американський вплив у регіоні. Ірак – це ісламські землі, який не потребує послуг у вигляді тренувань або консультацій тим більше від тих, хто затаїв зло проти Ісламу  і досі копить його проти мусульман, і як же вони та їх послідовники після всього того, що відбулося, можуть пропонувати сприяння або підтримку або ще щось з благого?!

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ لاَ تَتَّخِذُواْ بِطَانَةً مِّن دُونِكُمْ لاَ يَأْلُونَكُمْ خَبَالاً وَدُّواْ مَا عَنِتُّمْ قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاء مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِي صُدُورُهُمْ أَكْبَرُ قَدْ بَيَّنَّا لَكُمُ الآيَاتِ إِن كُنتُمْ تَعْقِلُونَ
«ненависть вже проявилася у них на вустах, а в їх серцях похована іще більша ненависть. Ми вже роз’яснили вам знаміння,якщо ви розумієте» (3:118)

О,мусульмани! О, народ Іраку! Ви є могутньою і благородною Уммою. Кращою Уммою,яка виведена серед людей. Ніколи ще вона не здавалася своєму ворогу, на протязі  усієї своєї історії вона завжди билася зі своїми окупантами місяцями та роками, деякі вели битви сторіччями та більше. Ця Умма отримала перемогу над хрестоносцями та монголо-татарами,а потім вона піднялася на ноги та захопила Константинополь, вона стояла у берегів Адріатичного моря, маючи лише видіння завоювати Рим вона погрюкала у двері Вени… Халіф Умми особисто очолював війська, за ним билися та захищалися… Вона допомагала Аллаху, і Він подарував їй перемогу, вона відповіла повелінню Аллаха і керувала справедливо,тому Аллах возвеличив її. Це зобов’язує Її сьогодні, у той час коли кинулися на неї хрестоносці та монголо-татари під назвами Ізраїль, Америка,Англія і т.д. проявити серйозні сит та бути старанною,щоб допомогти Аллаху, і Він дарує їй перемогу,щоб вона відвела велінням Аллаха, і Він піднесе її.. Ця Умма мусить встановити праведний Халифат, і знову піднестися на ноги, як це відбулося після хрестоносців та монгольського нашестя. Тоді Америка, Брианія, євреї  та їх союзники побачать те, від чого їх застерігали. Тоді перемог і гідність знов поверніться до Умми:


فِي بِضْعِ سِنِينَ لِلَّهِ الْأَمْرُ مِن قَبْلُ وَمِن بَعْدُ وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ *
بِنَصْرِ اللَّهِ يَنصُرُ مَن يَشَاءُ وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ

«І того дня зрадіють віруючі допомозі від Аллаха. Він допомагає тому, кому забажає. (30:4,5)

О, мусульмани! О, народ Іраку! Це єдиний шлях до довольства вашого Господа! Це єдине джерело вашої величі та засіб набуття перемоги.. Хізб ут-Тахрір закликає до цього, чи відповісте ви?


يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَجِيبُواْ لِلّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُم لِمَا يُحْيِيكُمْ
О ті, які увіровали! Відповідайте Аллаху та його Посланцю, коли він закликає вас то того, що дарує вам життя» (8:24)Хізб ут-Тахрір                                                                
22 Рамадан 1431 рік хіджри
01/09/2010


------------------------------

*Дружній вогонь – так на Заході називають непередбачувані або випадкові обстріли своїх військ та військ союзників, «вогонь по своїх» - більш звичний для нас термін.