Перемир'я з режимом, імітоване Америкою в Мюнхені, а потім в Сирії, зшите кривавими нитками, не дає повстанцям безпеки, а штовхає їх на боротьбу між собою під приводом тероризму замість того, щоб боротися з тираном

Прокламації
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ряд ЗМІ поширив новину за 22.02.2016 про видання Америкою і Росією спільної заяви з питання перемир'я, в якому говориться: «...США і Росія, як співголови міжнародного співтовариства з надання допомоги Сирії, а також угруповання роботи по припиненню вогню, заявили 22 лютого 2016 року про прийняття умов перемир'я в Сирії. Як додаток до заяви обидві сторони ініціюють припинення військових дій з 00:00 «GTM Дамаск» 27.02.2016.

Робота з припинення вогню торкнеться лише тих сторін конфлікту, які заявлять про прийняття перемир'я і зобов'язуються виконувати його умови... Кожна сторона повинна буде заявити про це Російській Федерації або Сполученим Штатам... не пізніше ніж о 12:00 «GTM Дамаск» 26.02 .2016. До цього часу вони повинні оголосити про прийняття ними умов перемир'я і про зобов'язання їх дотримання. Серед цих умов - такі: повне втілення резолюції Ради Безпеки ООН №2254, в якій йдеться про готовність брати участь у політичних переговорах, що проводяться під егідою ООН; припинення нападів з використанням будь-якого виду озброєння, в тому числі ракет, мінометів і ПТУР... і припинення захоплення або прагнення до захоплення нових територій іншого боку, що підписався під договором припинення вогню...» («Арабія Нет» за 22.02.2016 та інші агентства).

Після цього під перемир'ям підписалася опозиція Ер-Ріяда (посланник Америки в Сирії Майкл Райтні повідомив «комітету з переговорів» про основні умови угоди про перемир'я, виконання яких намічено на 27 лютого поточного року, тобто на суботу. Також Ріяд Хіджаб, глава вищого комітету щодо переговорів, заявив про підписання комітетом умов перемир'я в обмін на міжнародні гарантії...) ( «Аль-Арабія аль-Джадіда», 22.02.2016), а вже потім підписався режим тирана (Сирійська Арабська республіка заявила про свою згоду почати роботу з припинення вогню, а також продовжувати вести збройну боротьбу з «ІДІЛ», «Джабхат ан-Нусра» та іншими терористичними організаціями, пов'язаними з ними і з «Аль-Каїдою» згідно до американо-російської декларації) (Сайт «Росія Сьогодні» , 23.02.2016). У понеділок 22.02.2016, під час свого зворотного рейсу у Вашингтон, Керрі, за словами одного з офіційних осіб при держдепартаменті США, сповістив міністрів закордонних справ Британії, Франції, Німеччини, КСА, Катару і Туреччини про підписання договору ( «Шарк аль-Аусат», 22.02.2016).

О мусульмани!

Той, хто уважно читає текст цього перемир'я, розуміє те, що йому передувало і що сталося після нього, і бачить, як Америка і Росія доклали великих зусиль для його затвердження. Під час зустрічі у Відні 12.02.2016 один договір про перемир'я вже був укладений за тиждень. Проте, коли тиждень пройшов, нічого досягнуто не було... Тоді Керрі і Лавров знову почали проводити послідовні зустрічі і визначили нову дату для перемир'я на 27.02.2016. За цей час Америка сильно натиснула на опозицію так, що американський посланник в Сирії Майкл Райтні немов став жити на постійній основі в Сирії для отримання згоди сторін! При повному розгляді того, як готувалося це перемир'я, видно, наскільки воно насичене отрутою і як ця отрута виходить, отруюючи тільки сліпих і нерозумних. По-перше, це перемир'я вимагає від кожного припинити військові дії і зазнати приниження заради вирішення конфлікту в Сирії разом з режимом. По-друге, план перемир'я розцінює терористом всякого, хто не погодиться з його умовами, і цей список не обмежується тільки «ІДІЛ» і «Джабхат ан-Нусра», а включає в себе будь-якого, хто не згоден підписуватися під домовленістю з режимом тирана. Є й інші угруповання, які не захотіли ставити підписи під цим, і всі вони піддаються бомбардуванням і вбивствам згідно з умовами перемир'я. Велика частина жителів Шама в своїх серцях не хоче перемир'я з режимом, а це означає, що всі вони - терористи в очах Америки та Росії, а також їх союзників за злочинами.

Тероризм - це привід, який використовувала Америка (а після неї - і Росія) для своїх варварських нападів на жителів Сирії. Америка почала свій наступ від імені американського альянсу 23.09.2014, і до цього дня вона не припинила його ... Після вона закликала Росію на зустрічі Обами і Путіна в присутності офіційних делегацій з двох сторін. Їх зустріч тривала 1,5 години в Нью-Йорку 29.09.2015. На ній розглядалося сирійський конфлікт в сукупності з українською кризою. На прес-конференції після цієї зустрічі Путін заявив, що «є можливість направити російські повітряні удари в Сирії... на допомогу тим, хто бореться з терористами і пручається їм». Держсекретар США Джон Керрі заявив, що США і Росія домовилися про «деякі основні принципи» по Сирії... Американський представник заявив, що Обама і Путін домовилися про ведення скоординованих дій між арміями двох країн для запобігання будь-якого конфлікту під час кампанії в Сирії. («Росія Сьогодні», «AFP», «Рейтерз», «Ас-Сафір» від 30.09.2015).

Відразу ж після їх засідання, вдень 30.09.2015, Росія вторглася своїми ракетами і літаками в Сирію, заявивши про боротьбу з тероризмом, приписуючи його всім тим, хто зі зброєю в руках протистоїть режиму Асада, а Америка почала виступати з заявами про те, що всі представники опозиції повинні почати принизливі переговори з режимом... Вони навіть не приховують цього і кажуть відкрито, що їх дика війна є способом чинення тиску для втілення цих отруйних, кривавих домовленостей ... «Міністерство закордонних справ Росії підтвердило, що всі дії, застосовувані Москвою щодо Сирії, переслідують своєю метою втілення російського політичного плану в країні...» («Росія Сьогодні» від 08.10.2015),«Міністерство закордонних справ Росії заявило, що «удари повітряних сил Росії ведуться з метою боротьби з тероризмом, після чого в Сирії повинні початися переговори»» ( «Росія Сьогодні» від 10.02.2016).

О мусульмани!

Чи не є чимось дивним те, що Америка разом з Росією плете свої злочинні інтриги проти жителів Шама, а також проти всіх мусульман. Але викликає здивування спостереження того, як в цьому беруть участь люди, які називають себе опозицією режиму, що виступають від імені жителів Шама, називаючись ісламськими епітетами. І при цьому вони поспішають підписувати це ганебне і принизливе перемир'я приховано і явно! .. Вся суть цього перемир'я полягає в тому, щоб зберегти режим, тому як Америка не хоче, щоб Башар пішов перш ніж вона знайде йому заміну - такого ж зрадника, як і він, який буде служити їй так само, як він служив раніше, буде оберігати її вплив в країні так само, як він оберігав... і тому вона продовжує його перебування на посаді своїми мерзенними способами, а також за підтримки своїх агентів, використовуючи брехню і обмани. Америка є лідером агресії проти ісламських країн. Вона не просто за допомогою своїх агентів і союзників бореться з нами в Шамі, але також використовує різні інструменти для цього, як місцеві, так і регіональні та міжнародні. Спочатку вона використовує свого тирана в Шамі і його друзів, але якщо вона відчуває, що він може впасти, то надає йому допомогу на регіональному рівні від Ірану і «Хізбалли», а також залучаючи найманців з Іраку. Якщо і їх сил стає недостатньо, то вона починає приводити в рух міжнародні сили, і ось Росія під її прикриттям починає вбивати мусульман в американських інтересах, а Путін натомість сподівається, що Америка знизить на нього тиск через ті проблеми, що він влаштував на півдні Росії вздовж українських кордонів. Проте, Сирія - це одне, а Україна - це зовсім інше! Ковзання Росії в її війні проти мусульман призведе до того, що вона скуштує лиха одне за іншим, до яких додадуться проблеми з Україною і море гніву мусульман, яке стане вихлюпуватися на неї крапля за краплею. Насправді, це час вже зовсім близько...

Америка готувалася до цього перемир'я дуже довго, проводячи цілу серію дрібних перемир'їв, починаючи з перемир'я Кофі Аннана 10.04.2012, перемир'я Лахдара Брахімі, потім було перемир'я в районі Барзах, в районі Кабун, потім настало перемир'я в Кафр і аль-Фуа на півночі провінції Ідліб, в містах Забадані і Мадая в провінції Дамаск, потім - перемир'я в районі аль-Вар в грудні 2015 р. все ці акти перемир'я були благословенні президентом Америки і привели до розширення перемир'я в більшому обсязі, як ніби всі вони були пов'язані між собою і повинні були привести до цього. З приводу перемир'я в районі аль-Вар говорилося, що «це - приклад для угод про перемир'я, що застосовуються в деяких областях, про що Обама сказав, що ця модель перемир'я може бути застосована в Сирії у великих розмірах» ( «Рейтер», 09.12. 2015) ... Розірвання договору не є нововведенням з боку режиму тирана, і всі розумні люди розуміють, що режиму розірвати свої зобов'язання легше, ніж моргнути оком, тому як він вже до цього розривав всі акти перемир'я. Той, хто має розум, не наступить на одні й ті ж граблі вдруге. А як же може бути інакше, якщо режим дискредитував себе безліч разів?!

Посланник Аллаха ﷺ сказав:

لاَ يُلْدَغُ المُؤْمِنُ مِنْ جُحْرٍ وَاحِدٍ مَرَّتَيْنِ

«Віруючого не кусають з однієї нори двічі» (вивів Бухарі).

Це перемир'я не надасть безпеки повстанським угрупованням, навіть помірним з їх числа. Навіть цивільним особам з числа жителів Шама не бачити від нього спокою, бо Америка і Росія знову використовують ярлик «терориста», і всякий, хто не погодиться на їх принизливі, зрадницькі умови, буде записаний у цих злочинців в терористи... Ці злочинці забули (або роблять вигляд, що забули) про те, що саме вони - терористи і засновники терору... Саме вони - ті, хто влаштував різанину в Японії, у В'єтнамі, в Іраку, в Афганістані, саме вони стоять за звірствами в Баграмі, в Абу Грейбі і Гуантанамо... Саме вони стоять за подіями в Грузії, в Криму і в східній Європі... Саме вони - прихильники злочинів, і їх, по волі Аллаха, спіткає вогонь їх злочинів, нехай навіть через час.
Сказав Аллах Всевишній:

سَيُصِيبُ الَّذِينَ أَجْرَمُوا صَغَارٌ عِنْدَ اللَّهِ وَعَذَابٌ شَدِيدٌ بِمَا كَانُوا يَمْكُرُونَ

«Грішників же спіткає приниження перед Аллахом і тяжкі муки за те, що вони будували підступи» (6: 124).

Таким чином, це перемир'я укладається заради безпеки режиму і смерті тих, хто на нього погодиться. Навіть «Джейш уль-Іслям» і «Ахрар аш-Шам" не врятуються від цього, якщо не відмовляться від пропонованої їм брехні, бо невірні ніколи не будуть задоволені мусульманином, і коли вони його в чомусь з його релігії стануть перемагати, то не заспокояться, поки повністю не відокремлять його від цього.

Сказав Всевишній:

وَلَنْ تَرْضَى عَنْكَ الْيَهُودُ وَلَا النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ

«Іудеї і християни не будуть задоволені тобою, поки ти не станеш дотримуватися їх релігії» (2: 120).

О мусульмани! О збройні угруповання! О жителі Шама - центру землі Ісламу!

Америка, її прихильники, Захід і Росія - всі вони дуже боязкі, щоб унести зміни, які хочуть, і всі вони занадто малодушні, щоб встановити бажане ними світське правління. Вони можуть це зробити, тільки якщо знайдуть серед вас зрадників-агентів, які готові продати свою релігію за мізерну ціну... Подивіться на Америку перед подіями в Афганістані. Якби не зрадники в Пакистані і Афганістані, то вона б не змогла нічого добитися... Подивіться також на Ірак. Якби не агенти, які допомогли її танкам ззовні, а також зрадники зсередини, то вона б не змогла в Іраку нічого ... Те ж саме відбувається тепер у Шамі. Програш невірних колонізаторів очевидний, якщо вони не знайдуть достатньої кількості зрадників і агентів серед вас. Так будьте ж перепоною перед слабкими людьми, щоб колонізатори не досягнули свого за допомогою них, візьміть їх за руки. Ви - чоловіки, яким Аллах по Своїй волі дасть підняти прапор істини і повалити прапор брехні!

Сказав Аллах Всевишній:

إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا

«Воістину, брехня приречена на смерть» (17:81).

Остерігайтеся слухатися людей з числа лицемірів, які звертаються за допомогою до невірних тому, що ті - сильні, тому що мають державність. Аллах більш сильний і величний!

أَيَبْتَغُونَ عِنْدَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا

«Невже вони хочуть знайти могутність з ними, якщо могутність цілком притаманна Аллаху?» (4: 139).

У достовірному хадісі, переданому від Абу Дауда в його «Сунані» від Аїші (р.а.), передається:

إِنَّا لَا نَسْتَعِينُ بِمُشْرِكٍ

«Ми не звертаємося за допомогою до багатобожників».

Знайте ж, що лицеміри є шкодою, і ще якою шкодою! Аллах Знаючий покарає їх у Пеклі раніше за невірних:

إِنَّ اللَّهَ جَامِعُ الْمُنَافِقِينَ وَالْكَافِرِينَ فِي جَهَنَّمَ جَمِيعًا

«Воістину, Аллах збере разом усіх лицемірів і невіруючих в Геєні» (4: 140).

Посланник Аллаха ﷺ говорить у достовірному хадісі, який вивів Ахмад в своєму «муснаді» від Умара ібн аль-Хаттаба (р.а.):

إِنَّ أَخْوَفَ مَا أَخَافُ عَلَى أُمَّتِي كُلُّ مُنَافِقٍ عَلِيمِ اللِّسَانِ

«Найбільше для своєї Умми я боюся лицеміра, що вміє (зв’язно) говорити».

Хізб ут-Тахрір є першопрохідцем, який не бреше своїм людям і який звертається до них зі словами: «О мешканці Шама! Стійте міцно на істині, заради якої виступили, і вас ніколи не обдурять лицемірні агенти, які приборкуються допомогою від невірних, примовляючи, що це - «альянс», беруть брудні політичні гроші від них, називаючи це «досягненням», зраджують те, що їм було довірено, оголошуючи це «лицарством»!».

كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ إِنْ يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا

«Тяжкі слова, що виходять з їх ротів, і кажуть вони одну тільки брехню» (18: 5).

Шам - центр землі Ісламу, і він таким залишиться, з волі Аллаха! .. Часи тиранічного правління завершуються, а після них почнеться епоха Праведного Халіфату за методом пророкування.

وَاللَّهُ غَالِبٌ عَلَى أَمْرِهِ وَلَكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَعْلَمُونَ

«Аллах владний вершити Свої справи, однак більшість людей не знає про це» (12:21).


Хізб ут-Тахрір
15 Джумада аль-авваль 1437 г.х.
24.02.2016 г.