МВФ розробляє бюджет Пакистану.
Для відновлення економічного суверенітету необхідно усунути демократію і встановити Халіфат.
Незважаючи на заміну облич, яка може відбутися 11 травня 2013р. , демократія і далі буде працювати на те, щоб бюджет країни розроблявся колоністами. Під час свого візиту в США у період з 17 по 22 квітня делегація з 6 осіб, що включає міністрів фінансів й економіки, голову Центрального банку Пакистану, додаткового міністра зі справ інвестицій і голову Федерального бюро прибутків, отримає від МВФ і ключових офіційних осіб міністерства фінансів США інструкції по формуванню бюджету. Після, як це відбувалося раніше будь-то при демократії або диктатурі, буде підписано листа про наміри, услід за яким над і без цього знемагаючою економікою Пакистану стануть виконувати затверджений Америкою бюджет. І усе це на тлі заміни облич після виборів.
Під заступництвом МВФ і його партнера по економічному руйнуванню Світового банку, Пакистан захлинається від високих податків на прибуток і споживання, які постійно збільшуються пропорційно сукупному прибуткові держави від зборів. У 2011-2012 фінансовому році, держава отримала 730 мільйонів рупій лише на прибутковому податку. Ця сума перевищує об'єм усіх зібраних податків за 2002-2003 фінансовий рік. Це означає, що робітники, білі й сині комірці, стали зіштовхуватися з великими труднощами, адже збільшення податків поїдає їх заробітні плати. Більш того, у бюджеті за 2012-2013 фінансовий рік уряд переслідує мету зібрати приголомшуючі 914 мільйонів рупій. Пригадаємо також, що доля податку з оберту раніше складала 9% від загальних податків, а тепер складає 43%. Саме податок з оберту зробив недоступним для людей придбання медичних послуг, продовольства, а також витрати на сільське господарство і виробництво, що у кінцевому рахунку підірвало їх можливість вносити вклад в економіку і втамовувати свої основні потреби. У 2011-2012 фінансовому році уряд отримав 852.03 мільйони рупій на загальному податку з оберту, а в бюджеті з 2012-2013 р. прописаний збір 1076 мільйонів рупій.
До того часу, доки зберігається демократія, положення справ буде лише погіршуватися поза залежністю від того, хто знаходиться при владі. Демократія може лише плодити подібний провал, адже вона розроблена для нехтування справами людей. Саме тому ті, хто намагається отримати владу у цій системі, у своїх програмах закликають до збільшення оподаткування.
Програма Хізб ут-Тахрір набагато більше, ніж простий заклик бойкотувати вибори демократичних лідерів, як це представлено в ЗМІ. Програма Хізб ут-Тахрір полягає в усуненні демократії і встановленні Халіфату під керівництвом його аміра, видатного правознавця і політика Шейха Ата ібн Халіл Абу Рашта. Лише у затінку Халіфату обрання правителів і представників буде мати істинний сенс.
Також лише у затінку Халіфату буде відновлений економічний суверенітет. Іслам не спирається на прибутковий та споживацький податок як єдиний засіб для отримання державою прибутків. Отримання прибутків в Ісламі засновується на надлишку багатства, яке перевищує основні потреби, або на фактично виробленій кількості товару. Навіть, коли Халіфат обкладає податком, це відбувається з жорсткими умовами, у результаті чого податки збираються лише з накопиченого багатства, що на завдає школи бідним і незаможним людям, які не здатні втамовувати свої основні потреби. І це поряд з величезним прибутком, який держава отримає від державної і громадської власності, подібно до енергоносіїв, промисловості і будівництва інфраструктури. Промисловість буде розквітати у Халіфаті. Вона не буде скута різними податками, подібно до податків на енергоносії і купівлю станків, що лише збільшує собівартість. Замість цього держава буде отримувати прибуток з торгівлі і накопичених товарів. Це дозволить підприємцям сконцентруватися на виробництві, у той час як циркуляція прибутків держави буде забезпечуватися за рахунок сплати з прибутку і надлишків багатства. В Ісламі оподаткування не ґрунтується на споживанні сільськогосподарських витрат, а на продуктивності землі, що дозволяє фермерам збільшити виробництво, без обмеженості надмірними витратами.
Тому настав час усунути демократію і встановити Халіфат, який відновить розквіт і безпеку цієї Умми за допомогою виконання релігії Істини.
Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у вілаяті Пакистан.
Субота, 9 Джумад'іль Ахіри 1434
20 квітня 2013