Увесь світ бажає падіння безбожної капіталістичної ідеології!

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Новина, яка з'явилася на декількох сайтах арабських ЗМІ у вівторок 09.02.2016, повідомляє про те, що на сайті Білого дому з'явилася петиція з вимогою судити Обаму.

Петиція з вимогою суду над президентом США Бараком Обамою за військові злочини, зібрала близько 1600 голосів.

У петиції, розміщеній на сайті Білого дому, йдеться: «Ми вимагаємо засудження військового злочинця Барака Обами і суду над ним у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі. Він винний у скоєнні злочинів не тільки проти громадян США, але і проти всього світу».

У тексті петиції також говориться: «Одна з найстрашніших в'язниць в історії - Гуантанамо - продовжує функціонувати. Лівія була зруйнована в результаті агресії Обами. Агенти Обами навчають, фінансують і організовують терористичні групи, обманом називаючи їх «помірною опозицією»». Автор петиції також свідчить про те, що «американські спецслужби збирають особисту інформацію по 24 години на добу під прикриттям боротьби з тероризмом з використанням електронних засобів спостереження за політично небажаними особами».

За американськими законами, для того, щоб петицію розглянули в Білому домі, вона за місяць повинна зібрати понад 100 тисяч підписів.

Коментар: Загальновідомо, що система правління в Сполучених Штатах безжальна до тих, хто ворогує з нею. Ця система взяла в свою доктрину капіталістичну ідеологію, вона не визнає закони Всевишнього Аллаха і визнає життя за цивільними законами, вигаданими розумами невіруючих. Провал капіталістичної світської ідеології відбивається в тому, що ця система, по-перше, не здатна піклуватися про справи людей на Заході, і, по-друге, вона не може вирішити проблеми людства. Провал цієї гнилої ідеології почався з того моменту, як вона з'явилася і наважилася вийти проти Всемогутнього Творця. І більш того, вона заявила про свою ненависть до Посланця Аллаха (с.а.с). За останні сто років вона нічого не добилася, крім зовнішньої колоніальної експансії, яка будується на поневоленні слабких народів, знищуючи їх і знущаючись над їх мораллю, сіючи расизм і приниження в усьому світі, роблячи всіх людей, за винятком «білої людини», неповноцінними. Той, хто читає історію Америки і Європи, знаходить криваву історію, сповнену воєн, геноциду, розграбування нафти та інших багатств і поширення злочинності, аморальності і всяких хвороб. Західна культура, як і раніше просуваючи свої символи в якості зразкових моделей для людей, стверджує, що вона йде попереду наукового прогресу. Хоча ці науки заснували мусульманські вчені під час першої держави Халіфат, однак Захід, використовуючи Хрестові походи і ліквідацію Халіфату мусульман, викрав їх наукові досягнення. Однак все це не врятувало Захід від кровозмішення, поширення злочинності, бідності, гомосексуалізму та незахищеності життя людей в його країнах.

Додатково до всього цього, західна система правління просякнута злочинцями, оскільки все другорядності правління пов'язані зі своєю злочинною основою, а система правління в Америці і на Заході є світською капіталістичною системою, і тому цілком природно те, що вона вирощує мерзенне древо поколінь злочинців з хворими серцями і умами, оскільки немає для неї гріха після невіри.

Американський народ обдурений і живе в омані. Він живе у великій брехні, подібно до вищенаведеної новини - це брехня демократії і свободи думки, адже якщо петиція не збере необхідної кількості голосів, то Білий дім не буде розглядати цю справу. А адже це права і термінова справа, необхідна для того, щоб зупинити злочинця Обаму і підняти голос людства над американським прапором, обагрені кров'ю невинних людей. І вирішення цього питання, можливо, поліпшить репутацію США. Обама - це ім'я, яке ненавидять мусульмани у всьому світі через безперервні вбивства, скоєні руками Америки кожен день і ніч в Шамі, Палестині, Іраку і Афганістані у спробі домінувати і розширити свій вплив і викрадення нафти та інших багатств в країнах, в яких люди прокинулися і почали працювати для нового піднесення і розвитку Ісламу!

Мусульманам шкода американський народ, який заслуговує зрозуміння і прийняття ідеології Ісламу. Він заслуговує на те, щоб бути гідним народом в Ісламі і жити під покровом Корану і Сунни Посланника Аллаха (с.а.с). Ці люди повинні розуміти, що просто петицією Обаму не посадити до в'язниці і не засудити, що демократія є політикою «відсутності рішення», тому що вона просто не має рішення! Навпаки, рішення полягає у відмові від безбожної капіталістичної ідеології і в роботі для того, щоб змінити її, адже вона довела свій провал людству. Ця безбожна ідеологія приховала від людей знання про Всевишнього Творця і віру в Нього, цим самим позбавивши людей спокою і щастя в цьому світі і в подальшому житті.

Народ Америки повинен прислухатися до заклику блага і милості - заклик Господа світів, він повинен прагнути слідувати по шляху Ісламу, до якого наближається все людство день за днем. Адже закон Аллаха Всемогутнього на землі полягає в тому, що держави розпадаються і виникають, і прийдешній Халіфат є наступною силою і основною світовою системою, яка буде ґрунтуватися на Шаріаті Всевишнього Аллаха, і це - обіцянка Аллаха. Халіф мусульман буде засуджений, якщо не втілить Іслам по відношенню до громадян держави, в незалежності від того, є вони мусульманами або невірними. Закони шаріату справедливі до всіх, адже це - чиста божественна справедлива система, від якої не виходить несправедливість і гноблення. Вона просякнута ароматом справедливості, яку ми бачимо в історії ісламської культури, а також просякнута великою милістю, цивілізацією і відродженням в усіх областях. У цій системі справа не дійде до того, що правитель стане військовим злочинцем або терористом і диктатором, його головною турботою не будуть тортури і затримання людей, і не буде подібної ганьби, коли Білий дім думає, розглянути петицію чи ні! І тому сьогодні весь світ вимагає і бажає падіння безбожної капіталістичної ідеології!


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Г’ада Мухаммад Хамді – Судан
4 джумада аль-уля 1437
13.02.2016