США відкидає необхідність «плану Б» по Сирії

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Президент Сирії Башар Асад не зможе вирішити конфлікт у Сирії військовим шляхом, заявив представник держдепартаменту США Марк Тонер. Президент Сирії Башар Асад в інтерв'ю агентству «AFP» заявив, що планує повернути під свій контроль всю країну, а також Асад пообіцяв не припиняти «боротьбу з тероризмом» і під час мирного процесу. Коментуючи журналістам повідомлення про настання урядових військ під Алеппо, Тонер сказав: «Він (Асад) глибоко помиляється, якщо думає, що існує військове вирішення конфлікту в Сирії» («Рейтер»).

Коментар: Америка, держава зла і порочності, заявляє про те, що не бажає військового вирішення конфлікту в Сирії, а тим часом вона не залишила на планеті місця, де б вона не приймала участі у вбивствах наших братів! Проти сирійського народу вона застосувала всілякі методи: військовий метод, «союз на чолі з Америкою», «Арабський союз», союз країн «Друзів Сирії» або пряме вторгнення таких держав, як Іран і Росія. І після того, як Сирія зрівнялася з землею і була замучена до смерті, Америка дозволяє собі заявити, що відкидає військове рішення!

Реальний стан Сирії не потребує детального вивчення - Америка застосовує все, що у неї є, за допомогою своїх агентів та інших важелів, щоб знайти заміну Асаду і покінчити з сирійською революцією. США не змогли досягти цього за допомогою конференцій, спілок і лакеїв, і в підсумку, коли військова сила Асада практично розчинилася, Америка ввела туди Росію, тим самим підтримавши Башара і перекривши Європі можливість втручатися. Така колосальна кількість військових і політичних сил, які США витрачають на придушення революції, перш за все вказує на неповторну стійкість гордого Шама, а також на те, що Америка безпорадна і що у неї не вистачає хитрості проти звичайних мусульман, бажаючих у своїх справах вдоволення Аллаха. Це нас щиро радує! Адже в день, коли Аллах обдарує Своєю допомогою Іслам, країни невіри зустрінуть перед собою не просто звичайних мусульман, а повністю оснащену військовим спорядженням і непереможною акидою армію. У той день Аллах відокремить істину від брехні! У той день ми здобудемо перемогу, з дозволу Аллаха!


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуррахман аль-Айюбі
6 Джумада аль-уля 1437 х.
15.02.2016 р.