Навіть якщо Трамп вижене усіх мусульман та мексиканців із Америки, жодна стіна, якою б високою вона не була, не зможе захистити американців від самих себе

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: У відповідь на постійні заяви Трампа про величезну загрозу США з боку мусульманських терористів, «The New York Times» опублікувала 11 лютого 2017 року матеріал під заголовком: «Чоловіки більш смертоносні ніж терористи».

«TheNewYorkTimes» посилається на дослідження Інституту Катона, в якому стверджується, що «у період з 1975 по 2015 рік ймовірні терористи, вихідці із 7 країн із списку Трампа, яким заборонений в’їзд у країну, вибили нуль людей в Америці»! Тим не менш, «The New York Times» відмічає, що деякі мусульмани скоїли терористичні акти на території США, в яких були вбиті 123 людини з 11 вересня 2001 на тлі 230000 інших вбивств! «The New York Times» висміює брехливу логіку Трампа про небезпеку тероризму, проте Трамп продовжує говорити про вбивства.

Коментар: Нова адміністрація США грає на страхах своїх громадян як ніколи ; так, президент Трамп зі своєю командою протягом перших трьох тижнів перебування при владі були зайняті винаходженням брехливих статистичних даних у відчайдушній спробі упевнити людей, що заборона на імміграцію мусульман у США виправдана . Одна із його старших радників, Кєллиенн Конвей, була висміяна у засобах масової інформації за ствердження про те, що заборона на імміграцію мусульман запобіжить масовим вбивствам, таких як у містечку Боулінг Грін, коли насправді заявлене масове вбивство ніколи навіть і не відбувалось!

Поруч із представленням мусульман як тих, від кого виходить найбільша загроза, Трамп також зайнятий попередженням росту злочинності та вбивств у США, але і у цьому питанні він зумів виставити себе на посміховисько. 7 лютого 2017 року на засіданні шерифів він сказав: «Кількість вбивств у нашій країні є найвищим за останні 47 лет, чи так це? Ви знали про це? 47 років . Я говорив про це. В одному із своїх виступів я сказав про це,і усі були здивовані, тому що преса не говорить усе, як є , усієї правди». Хоча це є правдою і рівень вбивств величезний, у минулому році кількість вбивств збільшилась, про що свідчить статистика, але, насправді, це число менше, аніж у деякі періоди останніх 47 років. Знов-таки,ЗМІ спростували брехливі дані Трампа.

Раніше ведучий телеканалу «FoxNews» Білл О’Райлі спитав Трампа, чому він поважає президента Росії Володимира Путіна, у той час як останній є вбивцею, на що Трамп відповів: «У нас теж багато вбивць. Думаєте, наша країна така невинна?». Визнання вини зовнішньої політики США є найбільш чесним висловлюванням президента Трампа на справжній час. Залишається тільки спитати Трампа, якщо він так боїться за життя американських громадян у своїй власні країні, де ж він збирається побудувати стіну для захисту тисячі американців, які, ймовірніше за усе, будуть вбиті у цьому році у злочинах, не пов’язаних з мусульманами, тероризмом або мексиканцями? Що стосується мексиканців, то мексиканський уряд нещодавно попередив своїх громадян про необхідність прийняти додаткові зводи безпеки для їх безпечного перебування у США через істерію, викликану ворожими висловлюваннями Трампа про них. У відношенні мусульман — та ж сама історія. «TheNewYorkTimes» повідомляє, що 2016 році кількість вбитих мусульман у США порівняно з с американськими громадянами, вбитими мусульманськими екстремістами,збільшилась у 6 разів. Навіть якщо Трамп вижене усіх мусульман із Америки, жодна стіна, навіть найвища, не зможе захистити американців від самих себе.

 

Спеціально для Центрального інформаційного офіса Хізб ут-Тахрір
Д-р Абдуллах Робін
17.02.2017

Головне меню