У Женеві Америка буде домовлятися сама з собою

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Міжсирійські переговори у Женеві офіційно стартують 23 лютого. Про це повідомила Яра Шаріф, прес-секретар спец посланця ООН по Сирії Стаффана де Містури.

Представник ООН підкреслила, що де Містура активно працює та докладає усі можливих дипломатичних зусиль, щоб забезпечити успішне підтвердження усіх домовленостей для проведення міжсирійських переговорів у Женеві.

Коментар: З самого початку революції Шаму Америка робить спроби утворити у Сирії політичне керівництво. Для цього вона створила Сирійську національну раду, яка діяла під її диктовку. Потім Америка переформатувала цю раду у Коаліцію опозиційних сил. А після того, як Коаліція зазнала поразки, так і не зумівши взяти у свої руки керівництво над народом, стало необхідно знайти їй альтернативу, нехай навіть тимчасову. Так Америка спонукала свого агента, режим аль-Сауда, скликати конференцію в Ер-Ріяді, результатом якої стало утворення Вищого комітету по переговорам з режимом Асада. Комітет взяв на себе роль політичного лідера військових угрупувань, проте він продовжував залишатись усього лише маріонеткою у руках США та їх союзника — Росії. Це явно простежувалось на переговорах у Відні, коли замість Вищого комітету рішення приймала Америка, а для того, щоб ввести в оману народ Сирії, у переговорах також прийняла участь низка інших країн. Потім Америка почала крок за кроком здійснювати свій план. Спочатку вона ввела режим припинення вогню, а потім запустила переговори зі вбивцею дітей, жінок та старих з метою привести революцію до утворення плюралістичної демократичної держави, що також було одним із прийнятих рішень на Віденських переговорах. Після усього цього Вищий комітет по переговорам провів в Ер-Ріяді низку інтенсивних зустрічей. Врешті решт була досягнута домовленість сформувати делегацію на переговори у Женеву, що включає у себе багато груп, серед яких — «група Москва – Каїр».

Таким чином, ми бачимо, що переговори у Женеві повністю контрольовані Сполученими Штатами. З одного боку, Америка безпосередньо керує своїм агентом Асадом, тираном Шаму, а з другого — опосередковано керує політичною опозицією через своїх агентів у регіоні. Цим пояс безперервні вбивства та руйнування . Насправді, ця «опозиція» не вирішує нічого. Вона усього лише продовжує іти по шляху політичного рішення Америки, щоб зірвати революцію Шаму та відновити режим після стількох жертв на шляху його скасування. Жителі Шаму не повинні покладати свої надії на переговори, які відбуваються під егідою держав, що проголосили війну Ісламу та бажають зберегти своїх агентів, яких вони поставили правителями над мусульманами. Результат же цих переговорів — це приниження, ганьба та капітуляція.


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Ахмад Абдуль-Ваххаб
Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Сирії
19 Джумада аль-уля 1438 р.х.
16.02.2017 р.