Американські агенти координують свої дії з росіянами заради захисту інтересів США та витіснення європейського впливу із ісламських країн

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: «Росія розташувала сили особливого призначення на єгипетській військово-повітряній базі поблизу кордону з Лівією»,— пише агентство «Reuters» з посиланням на американські та єгипетські джерела.

Офіційні особи у США повідомили на умовах анонімності, що на єгипетській базі Сіді-Баррані, у 100 км від кордону з Лівією, розташувався підрозділ російських сил спеціальних операцій та російські розвідувальні безпілотники.

Представник озброєних сил Єгипту Тамєр аль-Ріфаі спростував інформацію про розташування яких-небудь іноземних військ на території Єгипту . Проте джерела у спецслужбах Єгипту підтвердили присутність російського підрозділу спеціальних операцій, що складається із 22 осіб, відмовившись говорити про їх місію.

Ті ж самі джерела повідомили, що російські військові літаки доставили біля шести підрозділів у Мєрса-Матрух, перш ніж продовжити шлях у Лівію через 10 днів («Аль-Джазира», 14.03.2017).

Коментар: Цілком ймовірно, що Сісі дозволив росіянам використати територію Єгипту для надання допомоги Хафтару проти проанглійського уряду Лівії. Сісі — це зброя у руках американців, і вони можуть використовувати його проти своїх ворогів. Що стосується Росії, то вона є інструментом, який використовується Америкою для забезпечення своїх інтересів у мусульманських країнах, як це відбувається у Сирії.

Якщо ж говорити про Хафтар, то його виростили американські спецслужби, щоб створити собі точку опори у Лівії, оскільки США побоюються того, що європейці відновлять свій вплив у країні, як це було у часи Каддафі. Таким чином, відновилась повна картина подій, що відбуваються. Америка використовує Росію, щоб відняти у Європи вплив на Близькому Сході та в Африці і щоб захистити американські інтереси там. У відповідь на це влада Росії чекає від Америки послаблення тиску на них через конфлікт в Україні. Агенти Америки в регіоні, такі як Сісі, Хафтар та інші, суперничають один з одним та координують свої дії з росіянами для досягнення американських інтересів та обмеження впливу європейців, особливо — англійців.

Важливо те, що мусульмани, опинившись замішаними у боротьбі між Америкою та Європою, віддають житті своїх дітей в інтересах протиборчих сторін, отримуючи в обмін на це лише руйнування та лихо. Правителі мусульман, які прийшли після угоди «Сайкс–Піко», зробили свої країни притулками західних агентів та шпигунів. А тому присутність російських сил у Лівії або у будь-якій іншій країні мусульман цілком можливо. Доти, доки Ісламська Умма не усвідомить це і не стане діяти для змінення свого положення, вона так і буде залишатись гарматним м’ясом у боротьбі західних колоніальних держав.

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Фарадж Мамдух
18 Джумадаас-сані 1438 р.х.
17.03.2017 р.