Проблема Північної Кореї та американська політика

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

 

Новина: Північна Корея уперше представила балістичні ракети, розташовані на її підводних човнах о суботі перед тим, як провела грандіозний військовий парад у своїй столиці — Пхеньяні.

 

Північна Корея раніше вже застерігала США від припинення військової істерії, погрожуючи у протилежному випадку помстою. Усі ці події відбулись у той час, коли військовий флот США на чолі з авіаносцем підійшов близько до берегів Північної Кореї («Аль-Кудс аль-Арабі», 15.04.2017).

Коментар: 1. У книзі «Політична концепція», виданої Хізб ут-Тахрір, говориться: «Що стосується північно-корейської теми, то Америка ініціювала її, щоб утворити вогнище напруги біля кордонів Китаю. Стійка політика США по даному регіону полягає у тому, щоб оточити Китай сильними державами або гарячими проблемами, які спантеличили б його та позбавили б претензій на колонії, що Америка розцінює як загрозу своїм інтересам. Якщо б Америка змогла об’єднати Корею, подібно В’єтнаму, щоб встановити сильні держави навколо Китаю, то не завадила б зробити це, як вона робить це з Індією у відношенні Китаю.

А тому варто очікувати того, що Америка буде і надалі загострювати цю проблему з умовою, щоб спантеличити Китай проблемами, а не так, щоб це стосувалось лише Америки. І тому вона прагнула задіяти держави того регіону у рішення корейської проблеми і провести шестибічні наради: США, Північна Корея, Китай, Росія, Японія та Південна Корея.

Утворення злободенних проблем всередині Китаю та на його кордонах є незмінною лінією американської політики...».

2. Розпалюючи проблеми з Північною Кореєю, Америка, врешті решт, бажає створити труднощі для Китаю у межах політики стримування, яка ведеться нею у відношенні Китаю. Дана політика стримування полягає у тому, щоб Америка використала усі можливі важелі у відношенні Китаю, щоб максимально підкорити його своєму диктату. Китай розуміє це, як і розуміє, що розпалення конфлікту з Північною Кореєю скеровано насправді проти Китаю. І кожного разу , коли пристрасті вщухають, Америка розпалює їх знов і знов, як це відбувається нині.

3. Не очікується, що події набудуть характеру справжньої війни , тому що розпалювання війни у цьому регіоні буде абсолютним безумством, враховуючи кількість сили, зосередженої у регіоні , а також ядерне та інше озброєння. Така війна стане історичною для усіх її учасників . Розпалювання фактичної війни не несе користі Америці, а навпаки , воно переверне увесь світ, а світовий порядок, який склався, вже не буде колишнім, і не допоможуть його повернути ані натовпи солдатів, ані демонстрація сил... Отож, справжня війна не очікується. «А тому не очікується, що Америка буде нагнітати ситуацію аж до початку озброєних дій , щоб таким чином рішити проблему наявності зброї масового ураження у Північній Кореї». А Аллах знає краще.

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Хасан Хамдан (Абу аль-Бараа) — Йорданія
20 Раджаба 1438 р.х.
17.04.2017 р.