Америка використовує Росію у своїх міжнародних планах

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Президенти Росії та США коротко поспілкувались «на ногах» на саміті АТЕС(Азіатсько-Тихоокеанська економічна співпраця), який відбувся 10–11 листопада у Дананге (В’єтнам).

Президент Дональд Трамп підкреслив важливу роль Росії у вирішенні багатьох глобальних проблем, а також важливість хороших відносин між Москвою та Вашингтоном. На додаток Трамп зазначив, що російсько-американська угода по Сирії врятує багату кількість життів.

Трамп заявив:

«Я зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним, який був на саміті АТЕС. Прийшли до хороших рішень по Сирії. Сподіваюсь на його допомогу у вирішенні північнокорейської кризи, а також на допомогу Китаю».

Трамп також підкреслив необхідність покращення відносин з Росією:

«Коли усі ненависники та дурні зрозуміють, що мати хороші відносини з Росією — це добре, а не погано?».

«Росія може допомогти у врегулюванні кризи на Корейському півострові, у Сирії і на Україні, а також у боротьбі з тероризмом» додав Трамп

Коментар:

Коментар Трампа після його зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним чітко демонструє опортуністичне американське бачення ролі Росії у міжнародних відносинах. Згідно заявам Трампа, Америка бажає використовувати Росію у численних міжнародних проблемах, таких як Північна Корея, Україна, Сирія, а також у боротьбі проти Ісламу. Трамп називає своїх супротивників, які відкидають наявність відносин з Росією, дурнями. І він відкрито показує їм, що Росія у цих відносинах є лише помічником Америки, а не суперником. «Росія може багато чим допомогти у цьому», — заявив Трамп. Америка не вважає Росію конкурентною державою , навпаки, вона дивиться на неї як на «прислугу».

Після цього, ми не чули від ЗМІ ніяких коментарів з боку Росії, які б суперечили словам Трампа або пояснювали позицію Росії. Усе це припускає непряме визнання Росією своєї ролі, яка була викладена їй адміністрацією Трампа.

Ймовірно, що у Сирії відбувається чітка російська координація з Америкою, щоб нав’язати сирійській революції американське рішення.

Роль Росії у якості помічника Америки у міжнародних відносинах ставить перед світом ненормальну ситуацію, в якій Америка виступає у якості деспотичної держави. Ми бачимо, як така крупна держава, як Росія, замість того, щоб протистояти Заходу у його брудних справах, є його співучасником. А решта інших наддержав у цій ситуації прийняли мовчазну позицію.

Продовження такого міжнародного положення, світова гегемонія Америки та відсутність іншої міжнародної сили стримування вказують на необхідність появи ісламської сили, яка здатна усунути світову гегемонію Америки,а також привести людство до благополуччя.

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір

Ахмад Хутувані
25 Сафара 1439 р.х.
14.11.2017 р.

Головне меню