Політичне рішення Америки у Сирії — зміцнення сирійського режиму

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Президент Росії Володимир Путін та лідер США Дональд Трамп у результаті короткого спілкування у кулуарах на полях саміту Азіатсько-Тихоокеанської економічної співпраці (АТЕС) у В’єтнамі ухвалили спільну заяву по Сирії, заявив спікер Кремля Дмитро Пєсков (по інформації «OrientNews»).

У даній заяві згадується: президенти погодились, що «сирійський конфлікт не має військового рішення».

Обидва президенти закликали «усі сторони сирійського конфлікту активно брати участь у мирному процесі у Женеві» і погодились з «важливістю зон деескалації у якості тимчасового заходу».

Коментар:

Подібна угода між злочинними лідерами Трампом та Путіним не стала відкриттям. Вони завжди стояли на захисті проамериканського режиму у Сирії. Також Росія втрутилась у Сирію на прохання США, щоб покласти край революції для тієї ж Америки.

Заява двох президентів про неможливість військового рішення у Сирії є лише прелюдією до політичного рішення, яке хоче нав’язати Америка у Сирії, щоб зберегти існуючий сирійський режим, його військові інститути та службу безпеки, незалежно від того, чи залишиться Башар Асад на чолі цього режиму чи ні.

Тому мусульманам у Сирії не слід довіряти Америці, її союзникам та агентам в обличчі Росії та інших. Уммі не варто покладатись на них та на їх рішення, які у цілому мають лише одну мету, а саме — покласти край революції. Їм треба покладатись лише на Аллаха і довіряти тільки Йому.

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Мухаммад Абдульмалік
27 Сафара 1439 р.х.
16.11.2017 р.