Єгипетський режим продає свій народ після того, як знехтував ним

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: 14 травня 2018 року «Thenewkhalij» повідомляє, що парламент Єгипту ухвалив законопроект під назвою «Проведення клінічного медичного дослідження», більш відоме як клінічне дослідження.

Уряд виправдав внесений законопроект тим, що він націлений на проведення медичних досліджень на єгипетських пацієнтах у рамках закону, згідно якому дослідження будуть проходити лише з дозволу пацієнту або його родини. Газета також зазначила, що, згідно національному інституту у США по охороні здоров’я, Єгипет займає перше місце серед арабських країн та друге місце у світі по клінічним дослідженням.

Коментар:

Лиха і страждання наздоганяють народ Єгипту, капіталістична система попирає права народу, як їй угодно. Зараз торгівля не обмежилась товарами та послугами, вона вже вдалась до торгівлі людьми. Подібні закони, прийняті в Єгипті, надають юридичний захист і дають зелене світло злочинам проти народу.

Єгипет займає друге місце після Південно-Африканської Республіки у списку африканських країн, які використовують клінічні дослідження лікарняних засобів під егідою різноманітних корпорацій. Багато єгиптян не можуть отримати базове лікування, і це приводить до того, що деякі пацієнти звертаються до подібних організацій, щоб взяти участь у дослідженнях. Незважаючи на те, що вони стають жертвами у цих дослідженнях,вони ідуть на це, щоб отримати безкоштовне лікування, хоча результат цього лікування невідомий.

Через те, що режим нехтує своїм народом і не проявляє належної турботи про нього, це штовхає людей піти на безкоштовне лікування і стати піддослідними щурами та товаром на ринку торгівлі органами. Ті, хто проводить ці експерименти, не надають пацієнтам безкоштовні ліки та лікування, навпаки, вони роками фінансують ці дослідження, щоб отримати ліцензію на продаж ліків, при цьому не звертаючи уваги на побочні ефекти у піддослідних. Ці дослідження — це явне порушення недоторканості людського тіла, яке дарував нам Всевишній Аллах.

Прийняті закони в Єгипті тісно пов’язані з політикою режиму, який перетворився на маклера, що розбазарює Єгипет, його землі та багатства, і навіть сам народ тому, хто більше заплатить, а наслідки усього цього лягають на плечі народу. Політика голоду, високі ціни та зубожіння підштовхнули людей не лише на те, щоб підкоритись цим дослідам під приводом лікування, а навіть до того, що вони пішли на продаж органів, щоб прогодувати свою родину. І усе це відбувається через відсутність держави, яка повинна забезпечувати народ їжею, житлом, лікуванням та безпекою. Більше того,ми говоримо про змову режиму, який видав та утвердив ці закони, що захищають того, хто попирає правами народу Єгипту, з іноземними компаніями, що лише збільшило страждання народу.

О, народ Єгипту! Держава повинна забезпечувати своїх громадян їжею, одягом, житлом, вона повинна забезпечувати їх роботою, яка буде покривати як мінімум першочергові потреби людини. Держава повинна забезпечувати безпеку, надавати безкоштовну освіту та лікування, незалежно від релігії, кольору шкіри та нації. І це — те, що гарантує Шаріат в Ісламській Державі, — турбота про населення без усілякого розділення. Це було б можливим для єгипетського режиму, якщо б він був незалежним від своїх хазяїв. Захід грабує Умму (і Єгипет — у тому числі), і ми чули, як Трамп говорить про країни Перської затоки, зокрема, він назвав державу Аль Саудів дійною коровою! Наша країна — бідна, хоча вона багата ресурсами, яких вистачило б пережити усі кризи, але Захід грабує нас вдень і вночі. Захід захищає режими, які видають закони, що виправдовують обкрадання мусульман. Невіруючі зробили мусульман рабами на своїх фермах та піддослідними щурами у лабораторіях, де вони забирають у них необхідні органи.

О народ Єгипту! Єдиний ваш порятунок від цих лих — це викорінити капіталізм з усіма його важелями та встановити Праведний Халіфат, правління у якому буде здійснюватись за методом пророцтва. Ця держава справедливості буде піклуватись про вас належним чином, захищати вашу честь та забезпечувати безпеку, і вона не допустить грабування ваших багатств. Ісламська держава надасть освіту на правильній основі, буде піклуватись про ваше здоров’я та забезпечить усім необхідним. Ісламська держава виконає усе це, оскільки цього вимагають закони Шаріату — турбота про людей, незважаючи на релігію, колір шкіри та національність. О, мусульмани Єгипту, прийміть Хізб ут-Тахрір, адже він — серед вас, він несе ваш проект, він нагадує вам про Халіфат, про обов’язковість  його встановлення, він просить допомоги у ваших щирих синів в армії!О мусульмани, можливо, ви досягнете з ним блага у цьому світі та у Наступному!

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَجِيبُواْ لِلّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُم لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ

«О ті, які увірували! Відповідайте Аллаху та Посланцю, коли він закликає вас до того, що дарує вам життя. Знайте, що Аллах — між людиною та її серцем, і що ви будете зібрані до Нього» (8:24).

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуллах Абдуррахман
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Єгипті
19.05.2018