Америка використовує свій міжнародний вплив, щоб стати першим обличчям, яке приймає рішення в Ємені

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Трибічна комісія відновлює свої зустрічі на чолі з посланцем ООН Мартіном Гріффітсом по портовому місту Ходейда, між тим звинувачення між урядом і повстанцями - хоусітами зросли («ALHADATHTV»).

У той же час ополчення хоусітів направляє військове підкріплення у мудірії (райони) Хайс та ат-Тухайта.

Коментар:

Критична ситуація у країні «віри і мудрості»1 (Ємені) продовжує загострюватися у результаті англо-американської боротьби за вплив і багатства, де на першому місці іде Америка через свій міжнародний авторитет і колоніальну владу. Напередодні переговорів у Швеції підсилився тиск на хоусітів, і військові сили на чолі з ОАЕ майже отримали повний контроль над портовим містом Ходейда. Усі скерування і бої навколо Ходейди стикались з засудженням Америки під приводом гуманітарної катастрофи, оскільки через порт Ходейда постачають продовольство і предмети першої необхідності мільйонам єменців. Але це — лише спроба Америки залишити порт Ходейда відкритим для іранської військової підтримки хоусітів під приводом підсилення гуманітарної катастрофи через осаду, голод, хвороби, переміщення і позбавлення даху над головою людей. Америка через свої колоніальні інструменти знайшла спосіб до припинення вогню під приводом гуманітарної ситуації, яка погіршується.

Це призвело сторони конфлікту Ємені до переговорів у Швеції під егідою посланця ООН Мартіна Гріффітса, щоб встановити чи зміцнити довіру між сторонами конфлікту, що фактично означає бойову перерву і перегрупування.

Вашингтон закликав сторони єменського конфлікту припинити вогонь і зупинити військові дії на благо Ємену. Проте це дозволяє нам зрозуміти, що Америка є першим обличчям, яке приймає рішення у подіях, які служать в інтересах і зловмисних цілях Сполучених Штатів. Вашингтон проявив завзятість для виключення британського проекту по Ємену із розгляду Ради Безпеки ООН, що полягає у привабленні до відповідальності винуватих у гуманітарних порушеннях в Ємені («Аль-Джазіра»). Хоусіти, за якими стоїть Америка, продовжують порушувати домовленість про перемир’я і підсилювати військову присутність у мудіріях (районах) ат-Тухайта і Хайс до півдня від Ходейди, готуючись до наступу, а також руйнуванню торгового центру «CityMax» у Ходейді, як повідомляють сайти новин.

Як довго народ Ємену буде залишатись залежним від безбожного Заходу та його регіональних агентів? Америка та Британія ясно виражають свою незгоду з поглядами Ємену заради свого багатства і інтересів! Єдиним виходом із цієї злісної змови є діяльність по встановленню Праведного Халіфату за методом пророцтва, щоб утвердити Шаріат Аллаха. Тому ми закликаємо усіх жителів Ємену відсікти руку західного впливу від наших земель і приєднатись до діяльності по відновленню ісламського образу життя через Другий Праведний Халіфат за методом пророцтва, разом з яким прийде час радості віруючих перемозі від Великого та Милостивого Аллаха.

 


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Халід аль-Джунді — Ємен
4 Джумада аль-уля 1440.х.
10.01.2019 р.

Головне меню