Істинні наміри Америки відносно того, що відбувається у Судані

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: 05.01.2019 телеканал «AlArabiya» у своєму Інтернет - виданні опублікував новину про те, що голова комітету Палати представників США по іноземним справам Еліот Енгель направив листа державному секретарю США Майку Помпео з проханням надати звіт про дії служби безпеки Судану у відношенні демонстрантів.

Еліот Енгель виразив подив відносно позиції США з приводу насильницьких дій суданських сил безпеки. Також він порахував, що нещодавні події у Судані можуть мати наслідки для другої фази стратегічного діалогу між двома країнами.

Коментар:

На перший погляд, може здатись, що Америка невинна і не втручається у справи інших держав, якщо тільки не виникає необхідність. Нібито вона не має намір втручатись у справи Судану, проте голова комітету Палати представників США по іноземним справам чомусь відчуває деякі занепокоєння за насильницькі дії у відношенні демонстрантів. Можливо, у майбутньому їй доведеться розслідувати обставини насильницьких дій, і їй доведеться зайняти сторону народу і допомогти у позбавленні від тирану. Так, це те, що може подумати той, хто не володіє політичною свідомістю, і не обізнаний про жахливі методи і способи, які Вашингтон використовує для проникнення у лави протестуючих, для стримання їх гніву і революції, щоб у подальшому направити протести у бік здійснення своїх брудних амбіцій.

Якщо ж серед наших братів у Судані є ті, хто вважає, що Америка щиро бажає встати на бік народу, то їм ми скажемо наступне:

«Америка — це як диявол, точніше сказати, вона і є диявол. Усі її обіцянки — це обіцянки диявола, а він може обіцяти лише спокуси. Умар аль-Башир є її агентом. Саме з її благословення він править у Судані понад тридцяти років. Тому вона не буде жертвувати ним через вас,якщо тільки їй не доведеться це зробити заради збереження своєї присутності та інтересів. Тоді вона замінить свого огидного агента на більш гидкого, і для цього є велика кількість доказів. Так Америка втрутилась у лівійську революцію лише з однією метою: змінити англійського агента Каддафі на свого. Те ж саме переслідувала Америка, коли втрутилась в Ємені, де розпалила міжконфесійний конфлікт, щоб нав’язати свого агента Абдуль-Маліка аль-Хоусі англійським агентам у якості партнера у правлінні.

Що стосується Єгипту, то там також сталася заміна одного агента на іншого після спроби показати неспроможність «політичного» Ісламу в управлінні державою і справами людей.

У Сирії Америка використала усі свої хитрості і виверти, щоб припинити революцію. Для цього вона скликала своїх лакеїв і агентів, розподіливши між ними ролі, у результаті чого багато із лідерів повстанців потрапили до неї у сильця, і тепер після стількох років боротьби революція стоїть на краю прірви».

О народ Судану, будь обережним, не обманюйся красивими словами Америки, не приймай допомоги від інших країн навіть якщо не буде з їх сторони яких-небудь умов. Ти повинен взяти для себе уроки із колишніх помилок своїх братів, ти не повинен наступати на одні і ті ж самі граблі. Знай, що твій порятунок і порятунок Умми полягає не у скиненні Умара аль-Башира як особистості, а у скиненні усього капіталістичного режиму. Саме цей режим вверг тебе у зубожіння і страждання, а встановлення системи Ісламу та її запровадження відбудеться лише під затишком Другого Праведного Халіфату. І у той день віруючі зрадіють перемозі із від Аллаха!

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Валід Буляйбіль
5 Джумада аль-уля 1440 р.х.
11.01.2019 р.