Саудівська Аравія — перша наркостолиця на Близькому Сході!

Новини та коментарі
Друкарня

В ім’я Аллаха, Милостивого і Милосердного

Новина: Саудівська Аравія займає перше місце на Близькому Сході по наркотикам («CNN», 3 вересня 2022 р.)

Коментар: При королі Сальмані і його сині Мухаммаді — діючому правителі королівства — саудівський режим скинув з себе ісламське вбрання, прикриваючись яким він обманював людей з миті заснування королівства, і представ таким, який він є насправді. Починаючи від відкритої політичної залежності від Америки і зближення з єврейським утворенням, до проведення арабського і західного фестивалів пісень і танців у містах королівства, навіть в самій Мецці і Медині а також відкриття кінотеатрів, дискотек і розважальних закладів, змішуючи між статями, і закінчуючи закликами до звільненню жінок від опіки їх опікунів. Цей режим закликає до західної свободи в усіх її змістах, які охороняються самою державою. Дійшло до того, що сьогодні об’явили королівство наркостолицею, тому що столицю заполонили наркотики з метою відволікти молодь від нагальних проблем, проблем Ісламу і мусульман, і запровадити поняття західних свобод, які не обмежуються прийомом наркотиків, нехай врятує нас від цього Аллах!

Те, що відбувається в королівстві, насправді, є кампанією Заходу проти Ісламу по розбещенню мусульманської молоді і перетворенню її в огидну молодь, яка подражає Заходу в інтелектуальному і моральному занепаді, до якого він докотився. Йому треба, щоб Саудівська Аравія служила прикладом і транслювала цю чужду думку для Ісламської Умми в решту мусульманських країн.

Сьогодні Ісламській Уммі стало ясно, що ці правителі до неї від відносяться, а швидше, вони є справжніми сторожовими псами, які захищають інтереси Заходу в мусульманських країнах, і є вістрям його ідейної війни проти Ісламу.

Ми закликаємо Ісламську Умму, особливо молодь, усвідомити небезпеку задумів, які затівають проти неї правителі в мусульманських країнах. Вони допомагають невірному Заходу реалізувати свої плани — як на власних, так і на наших територіях, — а також сприяють розкраданню природних ресурсів і багатств мусульманських земель, в той час як Умма мучиться і з трудом заробляє шматок хліба на життя.

Шлях відродження ісламських земель починається зі звільнення від цих режимів, які є агентами Заходу, і встановлення Халіфату на їх руїнах, адже його час прийшов. Пророк ﷺ сказав:

ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةً عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ

«Потім буде Халіфат за методом пророцтва» (передав Ахмад).

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуллах Хадрамі, Ємен
10 Сафара 1444 р.х.
06.09.2022 р

Головне меню