Тримайтесь за узи Ісламу, інакше ми усі приречені на загибель!

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Дискусія на тему особистих свобод «між теорією і практикою» розвилась в прямому ефірі телеканалу «Аль-Джазіра» одразу після заяв «BBC» про дискримінацію покритих жінок в Єгипті, де присутня заборона серед місцевого населення на відвідування деяких закладів громадського харчування жінками в традиційному мусульманському одязі, а також заборона на продаж їм нерухомості. Це спонукало жінок-парламентарів і правозахисників вимагати припинення дискримінації жінок.

Алі аль-Азхарі, викладач в університеті аль-Азхар, підкреслив, що носіння хіджабу є обов’язком, але при цьому додав в інтерв’ю вечірньої програми, що конституція Єгипту передбачає рівність громадян в правах і обов’язках («Аль-Джазіра»).

Коментар: Пророк Аллаха ﷺ сказав:

لَتُنْقَضَنَّ عُرَيِ الإِسْلامِ عُرْوَةْ عُرْوَةً، فكُلَّمَا انْتَقَضَتْ عُرْوَةٌ تشَبَّثَ النَّاسُ بالتي تَليهَا، فأَولهُنَّ نَقْضًا الْحُكْمُ، وآخرُهُنَّ الصَّلاةُ

«Основи Ісламу будуть зруйновані одна за одною, і кожного разу, як зруйнується одна із основ, люди візьмуться за наступну. І першою із них зруйнується правління, а останньою — молитва».

З миті руйнування ісламських форм правління і усунення шаріатської влади на землі ми позбавились захисту наших прав настільки, що кожен ненависник Ісламу розгортає серйозну роботу по викоріненню Ісламу із сердець мусульман. Тепер справа дійшла до жіночого мусульманського одягу так, що вони не залишають спроб зняти хіджаб з мусульманки, перетворюючи її на дешевий товар на ринку сексуального культу. Немає сумнівів в тому, що джерелом усієї цієї ненависті є невірні, проте втілюється вона в країнах мусульман, чиї уряди ми так само вважаємо «ісламськими». Те, що відбувається насправді є серйозним показником того, що наша влада є маріонеткою. Ось і наочний приклад: деякі ресторани Єгипту і Йорданії забороняють покритим мусульманкам входити в свої будівлі, так що ж здійснило керівництво цих країн у зв’язку з цим утисканням?

Виходить, заради збереження туризму ми готові знехтувати нормами Шаріату?!

Замість того, щоб головним курсом країни було дотримання норм Шаріату з метою показати людям, що ми розвинені і сильні в релігії тим, що прихильні їй, замість цього ми знімаємо вбрання Ісламу і намагаємось увібратись у вбрання невір’я, тим самим показуючи невірним, що вони є для нас кращими прикладами для подражання. Горе вам і вашому туризму! Що це за гроші такі, які ви вирішили заробити на гріху і непослуху законів Аллаха?!

 

Спеціально для Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Сюзан аль-Маджрат
Палестина
9 Сафара 1444 р.х.
05.09.2022 р.