Боротьба між республіканцями і демократами

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня

Новина: 10 листопада щоденна урядова газета «Al Thawra», яка видається в Сані, опублікувала статтю під назвою «Республіканська партія: «Ми повернемо контроль над Палатою представників».

В статті говориться: «Лідер республіканської меншості в Палаті представників США Кевін Маккарті виразив упевненість, що його партія за результатами проміжних виборів вирве контроль над палатою у демократів, на чолі якої — президент Джо Байден. «Ясно, що ми повертаємо собі палату», — сказав Маккарті в промові, сказаної посеред ночі напружених виборів, на яких усе іще йшов підрахунок голосів . Попередні результати показали, що республіканці отримали досить місць, щоб взяти під контроль Палату представників, хоча і з меншим відривом, аніж очікувалось».

Коментар: Гонка між Республіканською і Демократичною партіями в Америці за перемогу на проміжних виборах в Конгрес почалась досить давно. Палата представників має вплив на американського президента як у внутрішній, так і у зовнішній політиці США, окрім того, Палата представників здатна спричиняти вплив на результати президентських виборів в 2024 році. Республіканці бажають відігратись за програш свого кандидата Трампа демократу Байдену на виборах 2020 року. У демократів досить часу, щоб добитись успіхів для своєї партії і залишити свого кандидата на другий президентський строк.

Світ став свідком боротьби політиків республіканців і демократів. Демократ Джо Байден відвідав єврейське утворення і зробив заяви на його підтримку, бажаючи заручитись підтримкою єврейської групи АІКОС, яка має вплив всередині Америки. За цим послідував візит Байдена в Саудівську Аравію, де його прийняли, як зазвичай, з церемоніями. У той же час республіканці провели свою роботу, яка полягає в їх координації з Ер-Ріядом, в результаті чого було об’явлено про скорочення нафтовидобутку на два мільйони барелів в день від частки «ОПЕК+». Це сприяло росту цін на паливо в США і ненависті до кандидату від Демократичної партії, який вивів в продаж величезні обсяги стратегічних запасів нафти з метою зниження цін на паливо. І, відповідно, це вплинуло на хід американських виборів.

Примітно, що представники обох партій скористались зовнішніми відносинами США, щоб вплинути на американських виборців і отримати підтримку на проміжних виборах в Конгрес США. Більше того, вони зосередили свої політичні дії в близькосхідному регіоні, будь то відвідування єврейського утворення або заява Саудівської Аравії про скорочення видобутку нафти. Хіба цього не досить, щоб народи Близького Сходу відчули важливість свого регіону і його здатність впливати на світову політику і керувати нею?! Потенціал Близького Сходу в світовому впливі буде розкритий тільки під правлінням Ісламу у виді Праведного Халіфату, правління в якому буде здійснюватись за методом пророцтва.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Шафік Хаміс, Ємен
22 Рабі ус-сані 1444 р.х.
16 листопада 2022 р.