Капіталістична система на чолі з Америкою завжди буде тримати Пакистан в рабстві

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: 2 листопада 2022 року уповноважений по проекту мідяно-золотого рудника Реко-Дік суддя Муніб Ахтар описав рішення ICSID (Міжнародний центр по врегулюванню інвестиційних суперечок) оштрафувати Пакистан на суму в розмірі 6,5 млрд. доларів ядерною бомбою, яку можна змоделювати в будь-якій точці світу.

Коментар: 12 липня 2019 року суд Всесвітнього банку наклав на Пакистан штраф в розмірі 6,5 млрд. доларів за результатами розгляду суперечки між урядом Пакистану і гірничодобувною компанією «Tethyan Copper»; предметом суперечки виступав великий рудник Реко-Дік. Штраф був накладений після того, як Управління гірничодобувної промисловості Белуджистану відхилило заявку компанії «Tethyan Copper», яка добивалась багатомільйонної оренди гірничодобувних підприємств в провінції, на підставі постанови Верховного суду від 2013 року. Якщо Пакистану не вдасться укласти угоду до 15 грудня 2022 року, то існує загроза додаткового штрафу у розмірі 2-3 млрд. доларів. Таким чином, відкриті іще одні двері для тиску на Пакистан у межах закону про іноземні інвестиції.

Дивно, що уряд Пакистану попросив Верховний суд благословити комерційну угоду між «суверенним» Пакистаном і провідною гірничодобувною компанією світу . Дана компанія отримала дозвіл ICSID; зазвичай такі рішення належать до виконання на міжнародному рівні.

Очевидно, що при нинішній світобудові жодна із країн не володіє істинним суверенітетом, окрім великих держав. Тому «національний суверенітет», який вважають «священним», є ніщо інше як ілюзія. З іншого боку, державам дозволено приймати свої власні закони в ім’я національних інтересів, проте поверх них накладаються інші положенні і закони від імені міжнародного права і міжнародних організацій, як, наприклад, ICSID.

Міжнародні закони мають перевагу над національними, оскільки країни мають право видавати закони в межах демократичної системи, яка диктує закони на благо колоніальних країн. Ми є свідками того, як працює закон про іноземні інвестиції в Пакистані.

Після того, як Пакистан став членом ООН, ВТО, МВФ і Міжнародного суду, будь-які розмови про національний суверенітет і незалежність — просто самообман. Глобальні колоніальні інститути, демократична і міжнародна системи — це краща зброя, яку використовують наші вороги; за допомогою них вони поневолюють нас без застосування реальної збої.

Для досягнення істинної незалежності необхідно покласти край існуючій світобудові, а це неможливо без встановлення праведного Халіфату. Халіфат — це держава, чиї закони виходять тільки із Книги Аллаха і Сунни Його Посланця ﷺ, ніякі інші закони не можуть переважати над ними. Халіфат — це система правління, яка об’єднає ісламські землі і перетворити їх у людський і природний потенціали у величезну силу, і тоді нам не треба поступатись суверенітетом заради іноземних інвестицій. Це єдиний шлях до величі, процвітанню і довольству Всевишнього Аллаха.

وَمَنْ أَوْفَى بِمَا عَاهَدَ عَلَيْهُ اللّٰهَ فَسَيُؤْتِيهِ أَجْراً عَظِيماً

«А хто був вірний тому, про що він уклав завіт з Аллахом, тому Він дарує велику нагороду» (48:10).

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Шахзад Шейх
Заступник офіційного представника Хізб ут-Тахрір в Пакистані
26 Рабі ус-сані 1444 р.х.
20 листопада 2022 р.

Головне меню