Саудівська Аравія скинула останнє фігове листя

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: 5 січня 2023 року міністерство хаджу і умри Саудівської Аравії об’явило, що дозволить жінкам реєструватись для здійснення хаджу без махрама. Іще раніше жінкам було дозволено подорожувати без махрама.

Коментар: З того часу, як король Сальман зійшов на престол в Саудівській Аравії, а його син Мухаммад ібн Сальман став наслідним принцом, Саудівська Аравія відмовилась від застосування деяких положень Шаріату, які стосуються індивідів, під якими вона раніше ховала свою істинну антиісламську постать. Саудівська Аравія забороняла кінотеатри, співи, танці, жінкам заборонялось водити автомобіль і подорожувати без махрама, магазинам було заборонено працювати під час молитви; ці закони запроваджувались над звичайними людьми з боку правлячого клану, відомого своєю розпустою і моральним занепадом.

Прийшовши до фактичної влади, Ібн Сальман об’явив про нове бачення королівства: він вирішив відмовитись від фігового листя, за яким КСА приховувало свою лояльність Заходу на чолі з Америкою, як і приховувало відмову від проблем Умми, у першу чергу — від проблем Палестини, а також приховувало свою участь в західних коаліціях проти мусульманських країн, таких як Ірак, Сирія і Ємен.

Королівство ніколи не правило на основі Шаріату, ані в своїй спадковій монархії, ані в економічній системі, ані своїми лихварськими банками,оточуючими Дві Священні мечеті, ані системою акціонерних товариств і фондових ринків, охопивши країну вздовж і поперек, ані в освіті, ані в ЗМІ, ані в чомусь іншому! Королівство не керувалось Шаріатом, коли вибудовувало лояльну зовнішню політику з Америкою та її союзниками, маючими військові бази всередині королівства. Були лише деякі закони, які вводять народ в оману, частину яких ми згадали вище.

Сьогодні ця правляча сімейка, яка узурпувала владу в країні Двох святинь — про яку Трамп сказав, що «без нашої підтримки вона не утримається при владі і двох тижнів», — відмовляється від раніше прийнятих законів, щоб предстати в своїй істинній постаті.

О, мусульмани, очевидно, що правлячий режим в Саудівській Аравії та інші режими в мусульманських країнах підкорені і лояльні невірному Заходу. Ось тому необхідно скинути існуючі режими, а на їх руїнах встановити ісламське правління.

Всевишній Аллах велів, щоб ми правили по Його законам і не відхилялись від них:

وَأَنِ احْكُم بَيْنَهُم بِمَ أَنزَلَ اللّهُ وَلاَ تَتَّبِعْ أَهْوَاءهُمْ وَاحْذَرْهُمْ أَن يَفْتِنُوكَ عَن بَعْضِ مَا أَنزَلَ اللّهُ إِلَيْكَ

«Суди між ними згідно тому, що ниспослав Аллах, не потурай їх бажанням і стережись їх, щоб вони не відвернули тебе від частини того, що ниспослав тобі Аллах» (5:49),

وَمَن لَّمْ يَحْكُم بِمَا أَنزَلَ اللّهُ فَأُوْلَـئِكَ هُمُ الْفَاسِقُونَ

«Ті ж, які не приймають рішень згідно з тим, що ниспослав Аллах, є нечестивцями» (5:47).

 Наш благородний Посланець велів нам бути вірними халіфу, який править Книгою Аллаха і Сунною Його Посланця.

وَمَنْ مَاتَ وَلَيْسَ فِي عُنُقِهِ بَيْعَةٌ مَاتَ مِيتَةً جَاهِلِيَّةً

«Той, хто помер, не принісши присягу — помер смертю джахілії» (Муслім).

Також Посланець Аллаха велів об’єднати Умму під стягом одного халіфа:

إِذَا بُويِعَ لِخَلِيفَتَيْنِ فَاقْتُلُوا الْآخَرَ مِنْهُمَا

«Якщо буде дана присяга двом халіфам, вбийте другого із них» (Муслім).

Сьогодні у мусульман немає виправдання і немає іншого виходу, окрім як вести спільну діяльність по встановленню Другого Праведного Халіфату, правління в якому буде здійснюватись за методом пророцтва. Про його повернення нам повідомив найправдивіший із людей:

ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةً عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ

«Потім буде Халіфат, правління в якому буде здійснюватись за методом пророцтва».

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуллах Базіб/Ємен
16 Джумада ас-сані 1444 р.х.
9 січня 2023 р.

Головне меню