Принц Гаррі чудово представляє колоніальну еліту Заходу

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: 5 січня 2023 року в ЗМІ поширились повідомлення, що британський принц Гаррі, син короля Карла III, в своїх мемуарах написав, що особисто вбив 25 людей, слугуючи пілотом гелікоптера і стрілком британської армії в Афганістані.

Коментар: Визнання принца Гаррі говорить про те, що йому не соромно за вбивство 25 мусульман в Афганістані під час кривавої колоніальної окупації. Це по праву викликало гнів у суспільстві, з нагоди чого ми хочемо зазначити декілька моментів:

— Незважаючи на те, що Гаррі та інші західні солдати, які брали участь в колоніальній окупації Афганістану і Іраку, наполягають на тому, що вони вбивали «терористів», але факт залишається фактом. Саме західні окупаційні сили тероризували мирне населення як ніхто інший, вони викликали незмірні руйнування і людські страждання в мусульманських землях та в інших місцях.

— За вторгненням і окупацією Афганістану не стояло ніяких благородних цінностей чи благих намірів. Швидше, війна в Афганістані була мотивована виключно західними колоніальними інтересами і очолюваною Америкою, за якою слідували Великобританія та інші західні країни, ворожістю до Ісламу і мусульманської Умми.

— Принц Гаррі публічно засудив свою родину за расистські упередження проти його дружини. Той же самий Гаррі в юності відвідував вечірку в нацистській формі зі свастикою на руці; також його зняли на відео, коли він кидав расистські образи на адресу товаришів по службі припускаємо мусульманського походження. Таким є лицемірство і подвійні стандарти західної еліти. Цей розпещений і привілейований Гаррі вбив десятки мусульман без докорів сумління і сорому в руйнівній війні проти однієї із найбідніших кран світу, і усе — заради матеріальних і стратегічних інтересів західних держав. А потім він безсовісно заявляє про відсутність расової терплячості в королівській родині!

— Так само ж зарозуміло поводить себе кривавий колоніальний Захід по відношенню до решти світу, особливо до мусульманських країн. Колонізатори завойовують, руйнують, колонізують, вбивають, катують і грабують, а потім вимагають, щоб їх прославляли як борців за права людини. Вони допомагають найгіршим тиранічним режимам в мусульманських країнах і підтримують їх, а потім звинувачують Шаріат в тоталітарності і репресивності. Вони закликають до терпимості, коли це відповідає їх інтересам, але в дійсності вони на кожному кроці проявляють расизм і дискримінацію по відношенню до інших народів.

Британський принц Гаррі своєю безсовісною зарозумілістю і лицемірством, своїми безжальними актами агресії проти мусульман Афганістану наочно представляє собою колоніальну еліту Заходу.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Ільяс Ламрабіт
20 Джумада ас-сані 1444 р.х.
13 січня 2023 р.