Землетрус стиснув серця мусульман, але не їх правителів

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Північна Сирія є одним із районів, постраждалих від землетрусу, епіцентр якого знаходився в турецькому Кахраманмараші. Трагічні наслідки стихійного лиха примножили трагедію людей, особливо переселенців, які вже 12 років живуть в кровопролитній війні.

Число жертв землетрусу в Сирії вже досягло більше 1700 загиблих і тисячі поранених, при цьому є побоювання, що втрати зростуть більше, аніж у вісім разів. З іншого боку, тривають розкопки тих,хто вижив під завалами, незважаючи на відсутність належного обладнання і рятувальних бригад.

Зусилля по наданню допомоги стикаються з труднощами в Сирії і зруйнованої інфраструктури («TRT»).

Коментар: Ми стали свідками сильного землетрусу, яки обрушився на південь Туреччини і північ Сирії. Наші серця здригнулись від жаху, що раптом спіткав сплячих людей. Чоловіки, жінки і діти, стали жертвами руйнування.

Ми стежимо за стрічкою новин, спостерігаємо за рятувальними операціями і відчуваємо однакові почуття до жертв, будь то в Туреччині чи Сирії.

Наші очі наповнюються сльозами, коли ми чуємо, що допомога не доходить до жителів Ідлібу і тих переселенців, які вимушено втекли від злочинного режиму!

Ми бачили чоловічий плач і сльози через відсутність засобів порятунку і надання невідкладної допомоги постраждалим. Ми також бачимо, що ті, хто залишився без даху над головою, кинуті без допомоги!

Усе це у черговий раз показує ненависть і нелюдяність кривавого злочинного режиму,який заклопотаний вбивством і терором.

Але період несправедливості і пригноблення не триватиме довго,і ми неодмінно побачимо, як Всевишній Аллах покарає пригноблювачів, Посланець Аллаха ﷺ сказав:

إِنَّ اللَّهَ لَيُمْلِي لِلظَّالِمِ حَتَّى إِذَا أَخَذَهُ لَمْ يُفْلِتْهُ

«Воістину, Аллах дає несправедливому відстрочку, але коли Він схопить його,, тому вже не вислизнути».

А потім на руїнах зрадницьких режимів буде встановлений Халіфат, який проявить належну турботу про усіх своїх громадян (незважаючи на їх віру) під час лиха, війни і миру.

О, Аллах, прискор час встановлення Праведного Халіфату, який усуне кордони між вілаятами і забезпечить усіх однаковою турботою! О, мусульмани, приєднуйтесь до діяльності по встановленню цієї держави, адже Халіфат — це ваша любляча мати і турботливий батько!

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Насіба Ібрахім
22 Раджаба 1444 р.х.
13 лютого 2023 р.

Головне меню