Землетрус в Сирії між підступами ворогів і зрадництвом режимів

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: «У якості кроку, скерованого на протидію наслідків руйнівного землетрусу, який обрушився на Туреччину і Сирію, міністерство фінансів США видало Сирії генеральну ліцензію (GL) 23 для надання допомоги мільйонам сирійців, постраждалим від стихійного лиха», — повідомляє «Alhurra» 10 лютого 2023 року.

Коментар: Як повідомили в мінфіні США, генеральна ліцензія для Сирії дозволяє усі операції, пов’язані з наданням допомоги при землетрусах. В документі вказано, що «дозволяються усі транзакції, які відносяться до наданню допомоги у зв’язку з землетрусом в Сирії, які інакше були б заборонені».

Ось так злочинна Америка проливає крокодилячі сльози по жертвам землетрусу, який трапився на кордоні між Сирією і Туреччиною. Вона продовжує вводити в оману, прикрашаючи свою кампанію по геноциду сирійського народу. На сьогоднішній день число жертв з обох сторін досягло 26 тис. людей померлими, десятки тисяч поранених, мільйони біженців, які залишились без даху над головою в холодну погоду.

У Туреччини є великий потенціал, щоб вирішити основні потреби постраждалих внаслідок трагедії, зокрема — надати житло, їжу, питво і лікування. Що стосується звільнених районів Сирії, то у них немає ніякого потенціалу, щоб вирішити хоч якусь проблему. Закриття КПП між Туреччиною і Сирією (Баб ас-Салама, Баб аль-Хава і Ар-Рай) перед лицем екстреної допомоги для порятунку якомога більшої кількості людей, особливо в критичні перші години землетрусу, вказує, що існує рішення, яке сприяє кампанії по винищенню мусульман в Сирії.

Давайте не будемо забувати відповідь держсекретаря США Мадлен Олбрайт, яку спитали, чи була виправдана придушуюча блокада Іраку, внаслідок якої загинуло півмільйону дітей, на що вона відповіла: «Так, ця політика (блокада) виправдана і повинна тривати».

Серед найбільш очевидних злочинів мусульманських правителів, особливо правителів Перської затоки — нахабне марнотратство громадського надбання. Так, наприклад, уряд Катару пишається, що витратив 220 мільярдів доларів США на проведення ЧМ-2022, або ж саудівський футбольний клуб «Ан-Наср» уклав контракт з Кріштіаном Роналду, гонорар якого складе 200 мільйонів євро за сезон.

Умар ібн аль-Хаттаб (р.а.) говорив: «Я боюсь, що якщо навіть мул спотикнеться темної ночі в Іраку, то Аллах спитає з мене за те, чому я не вирівняв для нього дорогу».

О, правителі мусульман! Ми не забудемо ваше зрадництво і злочин проти Умми! О, правителі Америки! Ви не приховаєте свої злочини і підступи проти нас! Чекайте і стежте за новинами, зміни вже близькі! О, правителі Туреччини! Закриття КПП з Сирією є істотним внеском в страждання сирійського народу, і ви несете відповідальність за усіх загиблих через те, що затягували рятувальні роботи, і ви відповідальні за страждання тих, хто залишився на вулиці без допомоги.

Ми хочемо нагадати мусульманам слова Посланця Аллаха ﷺ:

مَثَلُ الْمُؤْمِنِينَ فِي تَوَادِّهِمْ وَتَرَاحُمِهِمْ وَتَعَاطُفِهِمْ مَثَلُ الْجَسَدِ إِذَا اشْتَكَى مِنْهُ عُضْوٌ تَدَاعَى لَهُ سَائِرُ الْجَسَدِ بِالسَّهَرِ وَالْحُمَّى

«В своїй любові, милосерді і співчутті по відношенню один до одного віруючі подібні (єдиному) тілу: коли (одну із) частин його уражає хвороба, усе тіло відгукується на це безсонням і гарячкою».

О, мусульмани! Бійтесь Аллаха у відношенні вашої Умми! Ви відповідальні за її страждання, а в Судний день вибачення не принесуть вам користі, і тиранія ваших правителів і кордони Сайкс-Піко не є вашим виправданням. Так покваптесь до виконання приписів Всевишнього Аллаха, і тоді ви отримаєте Його довольство і набудете велич цього і Подальшого життя.

О, наші брати і сестри, які постраждали від землетрусу! Будьте терплячими і покладайтесь тільки на Аллаха, адже Він завжди з вами, і Він не зменшить ваших благодіянь.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Усман Баххаш
22 Раджаба 1444 р.х.
13 лютого 2023 р.

Головне меню