Людство потребує Ісламу як ніколи раніше

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Англіканська спільнота відкинула рішення Синоду в Англії, на якому єпископи проголосували за благословення одностатевих шлюбів, звинувачуючи британську Англіканську Церкву у відступленні від історичної християнської віри. Група із 25 Англіканських Церков заявила, що більше не визнає Кентерберійського архієпископа головою свого союзу після цього рішення (arabi21).

Коментар: Передається, що Аді ібн Хатім, будучи християнином, прибув до Посланця Аллаха ﷺ і почув, як той читав аят:

اتَّخَذُوا أَحْبَارَهُمْ وَرُهْبَانَهُمْ أَرْبَاباً مِنْ دُونِ اللَّهِ وَالْمَسِيحَ ابْنَ مَرْيَمَ وَمَا أُمِرُوا إِلَّا لِيَعْبُدُوا إِلَهاً وَاحِداً لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ سُبْحَانَهُ عَمَّا يُشْرِكُونَ

«Вони визнали господами, окрім Аллаха, своїх первосвящеників і монахів, а також Месії, сина Марьям. Але ж їм було велено поклонятись тільки одному Богу, окрім Якого немає іншого божества. Свят Він і далекий від того, що вони долучають у співтовариші!» (9:31).

Аді сказав: «Ми не поклоняємось їм». Посланець Аллаха ﷺ відповів: «Хіба вони не забороняють вам те, що дозволив Аллах,і ви починаєте вважати це забороненим, і не дозволяють те, що заборонив Аллах, і ви починаєте вважати це дозволеним?». Аді відповів: «Так, це так». Посланець Аллаха ﷺ сказав: «Це і є поклоніння їм».

У світі, де не запроваджують закони Всевишнього Аллаха, прославляють звичайних людей і обожествляють їх під різними титулами і іменами, священнослужителі, законодавці, законознавці, правозахисники і ліберали видають закони для себе і для тих, хто їм слідує; ці закони розбещують і принижують людину, вони опускають людство до рівня тварини, яка не розуміє і не розмірковує.

Їх розуми розділяють диявольські ідеї, відносно яких Всевишній Аллах не ниспослав ніяких доказів. Ці ідеї не можуть надати правильне рішення або покращити життя людини. Вони надають цим порочним ідеям розумової, релігійної і культурної постаті і поширюють серед людей; врешті решт, супротивник цих ідей опиняється поза законом і піддається покаранню . Потім купка агентів переймає цей ганебний досвід в мусульманські країни, не звертаючи уваги на те, як ці порочні ідеї вплинули на родину і суспільство на Заході. Адже цих агентів не турбує нічого, окрім отриманої вигоди і підтримки, яка зберігає їх трони в наших країнах.

Сьогодні людство як ніколи потребує Шаріату Аллаха, який поверне правильний і чистий погляд на вчинки і інстинкти людини і позбавить від пороку капіталізму і секуляризму, який досяг такого ступеню розпусти, що скоро каміння і дерева заговорять про це.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Бахир Салих
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Палестині
3 Шабана 1444 р.х.
23 лютого 2023 р.

Головне меню