Новий турецький крок до нормалізації відносин зі злочинним режимом Асада

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Джерела підтвердили, що 3 і 4 квітня пройде зустріч «квартету» між турецьким і сирійським режимами при підтримці Росії і Ірану. Також відомо, що режим Асада отримав гарантії, які спонукали його погодитись на цю зустріч.

Коментар: Здається, більшість оптимістів і прибічників Туреччини не очікували такого сценарію. Раніше турецький режим, щоб виправдати свою позицію проти сирійської революції, воював з багатьма «ворогами»; він вважав це своєю майстерністю і політичною геніальністю, яку не здатен усвідомили простий народ. Сьогодні приходять заяви про майбутню чотирибічну зустріч двох злочинних режимів. Перший — це кривавий режим Асада, який вбиває дітей, вимушує їх до переселення, руйнує дома і знищує посіви. Другий — це турецький режим, який обманув сирійський народ своїми солодкими обіцянками і став причиною багатьох невдач сирійської революції.

Новина про зустріч підвереджує, що заяви, які почались у серпні минулого року, не були порожніми і ніколи не були помилками перекладу. Ця новина підтверджує, що зустрічі на рівні оборони і розвідки не були природними, як це стверджували прибічники турецького режиму, а швидше, були першими кроками до нормалізації. Ця зустріч «квартету» підтверджує турецьке втручання до сирійської революції з метою її припинення. За цією зустріччю послідують зустрічі на більш високому рівні, і усе це усуває сумніви, що процес передачі звільнених територій йде повним ходом і пропорційними кроками.

Останні місяці виявили ступінь злочинності турецького політичного керівництва. Якщо б турецький режим відкрито показав свою ненависть до революції, то це було б нормальним для нього, проте він вчинив інакше — він вчинив підло і хитро. Використовуючи красиві фрази мухаджирів і ансарів, турецький режим вліз у ряди революції, щоб розхитати її зсередини і зрадити. Чотирибічна зустріч підтверджує, що увесь світ повернувся проти революції, і немає у неї друга і прибічника.

З кожним днем розкриваються ролі змовників, і можна сказати, що можливість перемоги іще не втрачена і іще можна надолужити згаяне, особливо після того, як пали усі маски і розкрились ролі кожного. Сьогодні нам вкрай необхідно об’єднатись, перебудувати ряди і направити підступи злочинців проти них самих. Після останніх кроків Туреччини немає необхідності пояснювати її злочини. Ми повинні лише зрозуміти, що прийшов час дії, щоб врятувати революцію від загибелі.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абду ад-Далі
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір/Сирія
12 Рамадана 1444 р.х.
3 квітня 2023 р.

Головне меню