Надія на міжнародну спільноту — це наївність або зрадництво

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Ердоган заявляє про необхідність продовження зусиль на міжнародних форумах для збереження статусу священних місць («Аль-Джазіра», 07.04.2023).

Коментар: Презренні режими продовжують уперто повторювати брехливі і порожні заяви, навіть після того, як їх брехня була викрита. Хто сьогодні в Ісламській Уммі обдурений брехнею міжнародного права і рішенням міжнародних форумів, про які базікають сьогоднішні правителі-рувайбідат? Хіба ці правителі не бачать, як колоніальні країни нехтують своїми рішеннями, обнажають недоліки режимів і принижують своїх же агентів?

О, Ердоган! Хіба Ви не знаєте, що міжнародні рішення і закони, до яких Ви звертаєтесь для збереження статусу священних місць, є нічим іншим, як отруйним кинджалом, втомленим в тіло Умми з метою її роздроблення, а також недопущення прагнення Умми до звільнення від колонізації?

О, Ердоган, хіба Ви не читали історію Умми, історію її халіфів, які керувались Шаріатом в своїх відносинах з невіруючими західними країнами та їх розпещеним єврейським утворенням?! Зверніть увагу на відповідь султана Абдульхаміда — нехай помилує його Аллах, — коли єврейський лідер попросив, щоб Палестина стала для євреїв національною батьківщиною.

Шаріатський обов’язок і практичне рішення, яким буде задоволений Всевишній Аллах — це мобілізація мусульманських армій, щоб надати євреям справжній урок, який примусить їх забути наущання Ібліса. Цього жадає Умма, і вона не прийме ніякої альтернативи цьому рішенню.

Що було б, якщо б ми знали, що навіть десята частина будь-якої мусульманської армії, з волі Аллаха, здатна звільнити Палестину і місце перенесення Посланця Аллаха ﷺ від беззаконня братів мавп і свиней?! О, Ердоган, як бути з тим, що Ви є правителем останньої столиці Халіфату і володієте людськими іі моральними можливостями для звільнення Палестини і решти усіх мусульманських країн?

О, Ердоган, де велич і престиж сучасної світської Туреччини?! Сучасна Туреччина — це держава, яка править не тим, що ниспослав Всевишній Аллах, вступає в союз з ворогами Ісламу, має відносини з єврейським утворенням, бере участь в НАТО, благає про членство в ЄС, залишає без допомоги і зраджує мусульман і т.д.

О, Ердоган! Поверніть Уммі її чисту історію, а не брудніть її!

Вірним і щирим синам Ісламської Умми ми хочемо сказати: «Не схиляйтесь до беззаконників, яких породив невірний Захід! Скеруйте свій заклик до ваших братів в арміях, щоб вони розірвали зв’язок з маріонетковими режимами і налагодили зв’язок з Всевишнім Аллахом, і тоді — з Його дозволу — будуть звільнені мусульманські країни».

О, солдати і офіцери, о, володарі сили! Надайте підтримку вашій Уммі, адже в ваших руках — перемога, щастя, ключ до врат Халіфату і сокира для руйнування ідолів Рувайбідат. В ваших руках — очолення великих битв, шлях величі і слави, довольство Всевишнього Аллаха і здійснення радісної звістки Посланця Аллаха ﷺ.

Всевишній Аллах сказав:

وَلَيَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن يَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ

«Аллах неодмінно допомагає тому, хто допомагає Йому. Воістину, Аллах — Всесильний, Могутній» (22:40).

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуллах Насир, Йорданія
20 Рамадана 1444 р.х.
11 квітня 2023 р.

Головне меню