Мета МВФ — зруйнувати економіку мусульманських країн

Новини та коментарі
Друкарня

Новина:

Міністр фінансів Судану заявив, що його країна потребує повномасштабної реконструкції енергетичного сектору, підкресливши, що це є ключовою умовою для досягнення розвитку, а також економічної і соціальної стабільності у країні. Доктор Джибріл підкреслив, що ініціатива скерована на подолання енергетичного дефіциту, особливо в уразливих регіонах, постраждалих від конфліктів, за допомогою стимулювання інвестицій у сталі енергетичні проекти і просунення децентралізованих рішень, таких як сонячна енергія і доступні відновлювані технології.

На завершення своєї промови міністр підкреслив важливість партнерства зі Всесвітнім банком для реалізації проектів, скерованих на забезпечення електроенергією, що, у свою чергу, сприяє покращенню базових послуг, таких як освіта, охорона здоров’я і водопостачання. (Watan Media, 26.04.2025).

Коментар:

Найгірше, що спіткало Ісламську Умму після руйнування її держави Халіфат, це запровадження порочної капіталістичної системи і нав’язування правителів і міністрів, чий вузький кругозір обмежується лише латанням цієї прогнилої системи. Ці чиновники зарозуміло уявили собі, нібито служать народу, тоді як насправді бігають за західними фінансовими інститутами у пошуках лихварських кредитів, щедро роздаючи їх представникам пихаті титули на кшталт «економічного експерту». Насправді ж, ці чиновники є не більше, аніж агентами, які закладають свої країни у руки ворогів.

Це і є та гірка реальність, під гнітом якої ми продовжуємо жити вже десятиріччями — з того самого часу, як ці організації проникли до наших країн. Де ж той прогрес, цивілізація і розвиток, який нам обіцяли?! Якщо поглянути на економіку Судану, стає очевидним, що держава, незважаючи на змін уряду, точно виконувала вказівки. Було навіть таке, що у будівлі Міністерства фінансів перебував співробітник Всесвітнього банку і Міжнародного валютного фонду, який давав вказівки і інструкції по складанню державного бюджету, починаючи від напрямків витрат і закінчуючи розподілом запозичених у цих структур засобів.

Виникає питання: скільки складали ці кредити на початку і у що вони перетворились зараз, враховуючи, що Судан жодного разу не допустив прострочення по їх виплаті?!

Міністре фінансів, залиште ці організації, ми не пожнемо від них нічого, окрім марних колючок!

Істинне рішення полягає у встановленні економічної системи, яка направить багатства і ресурси країни на благо Умми. Адже природні скарби Судану, як на поверхні землі, так і в її надрах, здатні вирішити не тільки усі внутрішні проблеми, але і восповнити нужди усього світу. З дозволу Всевишнього Аллаха це обов’язково здійсниться з відновленням Другого Праведного Халіфату, правління в якому буде здійснюватись за методом пророцтва.


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу «Хізб ут-Тахрір»
Абдуссалям Ісхак
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Судані
3 Зуль-Када 1446 р.х.
1 травня 2025 р.