Америка свідомо демонструє лояльність Сальмана, щоб прикрити та зміцнити своїх агентів хоусітів

Статті
Друкарня

Америка розділяє своїх агентів на дві категорії:на тих, політичну співпрацю з якими вона веде відкрито, і на тих «залаштункових гравців», який всіляко намагається приховати.

Існує дві причини , по яким Америка не боїться розкривати першу категорію:

1) у силу особливої популярності цих агентів та ісламської направленості їх прибічників, яких в Уммі більшість;

2) через низьку політичну свідомість цих послідовників, що, по суті, і є причиною безуспішності революцій.

Таким чином, Америка не боїться викриття агентів цієї категорії, навіть серед білого дня на очах усього світу та ЗМІ, відкрито даючи їм завдання подібно дорученню Ердогану відвести бригади із Алеппо під приводом боротьби з курдами, щоб тиран Сирії, Росія та Іран могли взяти це місто , або дорученню Сальману виконати операцію «Буря рішучості», щоб врятувати рейтинг хоусітів.

У відношенні другої категорії агентів Америка турбується про їх викриття, демонструючи вороже ставлення до них, як це обстоїть з Асадом, урядом Ірану та хоусітами. США роблять вигляд, що ворогують з ними, але при цьому підвищують їх рейтинг, виставляючи їх героями та сопротівленцями, скандуючими гучні гасла. Проте ці агенти здійснюють іще більш небезпечні проекти Америки, аніж агенти першої категорії. Іран, який підняв ступінь Америки до рівня Диявола у своїх гаслах, знищив Ірак та Сирію у рамках американських проектів! І те, що популярність хоусітів в Ємені зведена майже до нуля , стало результатом їх же злочинних діянь: вбивств, що леденять кров, арештів , сваволі , монопольної концентрації у їх руках багатств та проводимого ними скорочення зарплат.

Америка підвищила авторитет хоусітів, представивши їх немов героїв, які наразились на агресію:

1) Сальман почав операцію «Буря рішучості», щоб виставити хоусітів героями, які захищають Ємен;

2) Сальман уклав збройні угоди на мільярди доларів та фінансував ЗМІ, щоб переконали жителів Ємену у тому, що хоусіти чинять опір Америці;

3) Сальман зібрав голів п’ятдесяти держав на прохання Трампа і у якості приниженої дані заплатив йому сотні мільярдів доларів в обмін на захист, що також послужило хоусітам, приховавши їх лояльність Америці;

4) Америка при координації з хоусітами провела ліквідацію американського безпілотника на півночі Сани 01.10.2017 без втрат з боку населення, що підняло хиткий рейтинг хоусітів серед жителів, скандуючи «Смерть Америці»!

Забавно те, що хоусіти критикують політику заробітної плати Умара аль-Фарука при призначенні ним Муавії валієм у Шам. Проте вони забувають, що самі не платять зарплати співробітникам вже більше року і намагаються насильно примусити людей працювати під приводом продовження саудівсько-американської агресії у відношенні Ємену. На їх думку, той, хто не працює безкоштовно — найманець ворогів та член п’ятої колони!

Той же Умар аль-Фарук (р.а.), халіф мусульман, зібрав людей у мечеті, коли завоювання принесли багато грошей, і сказав: «О люди! До нас поступило багато грошей. Якщо побажаєте, роздамо їх серед вас по підрахунку , а якщо побажаєте — за вагою». Наскільки великою є різниця між Умаром та хоусітами, які практикують тиранічну капіталістичну політику!

Ані Ємену, ані решті мусульманських країн не позбутися від криз та занепаду без встановлення Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва! З волі Аллаха, ця держава буде встановлена дуже скоро!

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Шайф Саліх, Ємен
19 Мухаррама 1439 р.х.
09.10.2017

Головне меню