Їм дійсно не соромно!!! Вони святкують маулід Пророка (с.а.с.) і, тут же порушуючи Шаріат, запроваджують систему невір’я!

Статті
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Столиця Ємену Сана, як і інші міста і провінції країни, що знаходяться під контролем хоусітів, окрасились у ці дні зеленою фарбою, стали обвішаними стрічками і плакатами, по вулицям роз’їхались колони машин прибічників хоусітів, групи військових і співробітників служб безпеки, а також мотоцикли, окрашені у зелений колір.

Усі ці заходи були проведені під гаслом мауліда (дня народження) Пророка (с.а.с.).

Зупинимось на цьому і розглянемо деякі деталі, пов’язані зі святкуваннями:

1. Лідер хоусітів заявляє, що, проводячи маулід, він бажає обновити своє уаля (лояльність) до Посланця Аллаха (с.а.с.), але це брехня. Уаля до Посланця Аллаха (с.а.с.) виражається не проведенням мауліду, а любов’ю до нього (с.а.с.), слідуванням його прикладу і подражанням йому. Хто має уаля до Посланця Аллаха (с.а.с.), не буде звертатись за судом до християнської ООН! Хто має уаля до Посланця Аллаха (с.а.с.), буде правити по його Шаріату і запроваджувати лише систему Ісламу і ніяку іншу, на кшталт республіканської форми правління, капіталістичної економіки і т.д...

Проте ми бачимо, як хоусіти самі виставляють себе тими іще республіканцями, заявляючи, що нічого поганого у цій формі правління не бачать! Хто любить Посланця Аллаха (с.а.с.), не буде збирати з людей гроші силою, не буде займатись поборами, використовуючи владу під приводом збору засобів для проведення мауліда! Хто має уаля до Посланця Аллаха (с.а.с.), не буде викрадати людей, не буде кидати їх у в’язниці по будь-яким підозрам, по доносам, не буде тримати їх за ґратами із року і рік без суду і слідства! Люди не бояться зла і несправедливості від людини, яка має уаля до Посланця Аллаха (с.а.с.)...

2. Крайній подив викликає банда, яка захопила структури і потенціали держави, а потім ввела податки і митні збори, причому ввела такі податки, яких не було раніше, на нафтові продукти, що досягають  50% і вище. Банда ця почала затримувати зарплати і виплати населенню,почала урізати витрати на бюджетні сфери і проекти, підводячи тим самим людей до іще більших страждань і труднощів. Потім ця банда взяла і здогадалась відмічати свята в обов’язковому порядку. Спочатку свято аль-Гадір, потім Ашура, потім маулід, потім день шахіда, потім день входження цієї банди у Сану, а потім іще і т.з «день агресії» 26 березня... Кожне святкування супроводжується фінансовими зборами на нужди свята з володарів крамниць, готелів, торгових центрів, їдалень і фабрик. Навіть володарів дрібних прилавків ця участь не обходить стороною!

3. Святкування лідером хоусітів мауліда Пророка (с.а.с.) має підтекст, який гласить: «Це маулід мого пращура, якого Аллах послав з прямим шляхом. Мій пращур визначив своїх нащадків править вами. Ось я — ваш правитель. Ваше підкорення мені є підкоренням моєму пращуру Посланцю Аллаха (с.а.с.)». Таким чином, маулід проводиться на офіційному рівні з метою здерти з людей гроші, зібрати їх усіх під своїм стягом під гаслом любові до Пророку (с.а.с.) і як привід демонстрації своєї сили перед ними.

Проте усі ці та інші святкування не обдурять проникливих жителів Ємену, тому що вони бачать, як лідер хоусітів співпрацює з невірним Заходом.

Поки він збирає гроші на святкування мауліда Пророка (с.а.с.), ми бачимо, як управління Організації Об’єднаних Націй по обслуговуванню проектів (UNOPS) латає дірки на дорогах Ємену і прокладає нові! Поки він відмічає день аль-Гадір, кораблі ООН постачають йому техніку військового зв’язку! Поки він святкує день Ашура, дочірні організації ООН займаються лікуванням його поранених прибічників! Поки він святкує день шахіда, ООН постачає гуманітарну допомогу родинам загиблих за його сектантський проект в Ємені! Жителі Ємену знають, яку послугу йому надав Джамаль ібн Умар, і те, як той піднявся на гору Саада, а лідер хоусітів тим часом спустився з неї і спокійно увійшов у Сану.

Вони знають, яку послугу надав йому Ульд Шейх, назвавши його рівним у т.з. «легітимності «, іноді називаючи його лідером народних ополченців-путчистів, а іноді лідером революції. Те ж саме можна сказати про делегата християнського Заходу в Ємені, якого він так дякує і який так дякує його! Також ми не забули про приватні зустрічі його офіційного представника з американцями у м. Маскат, зокрема — з державним секретарем США Джоном Керрі. Нехай він знає, що його зв’язок з Заходом не пробачається проведенням релігійних і сектантських свят від імені Ісламу!

4. Мусульмани знають, що 12 число місяця Рабі уль-авваль є днем народження Пророка (с.а.с.). Цей же день є датою його смерті. У цей же день він увійшов у Медину як мухаджір. Рік, у який він народився, був названий роком слона, а рік переселення був названий роком хіджри (переселення). Саме рік хіджри був обраний мусульманами початком ісламського літочислення, тому що у цей рік релігія проявила себе переможницею, мусульмани досягли величі і роздобули силу, а Іслам отримав державність і його закони були виконані, після чого почалось поширення послання прямого шляху світла усьому світу.

5. Хто святкує маулід Посланця Аллаха (с.а.с.) і не виконує його шаріат, є брехуном, тому що ззовні показує, що любить Пророка (с.а.с.), але по факту — ні. Ця людина обманює решту інших, навіть якщо скаче від радості у день мауліда і святкує з посмішкою на обличчя. Від того, хто знаходиться на чолі держави, не вимагається святкувати маулід Посланця Аллаха (с.а.с.), а вимагається виконувати Іслам і нести його послання світу, як це робив Пророк (с.а.с.). Від нього вимагається звільнити аль-Аксу і вести армії на джихад. Він нього вимагається піклуватись про людей, встановлювати безпеку і справедливість. Від нього вимагається говорити благе і вчиняти у благо, наказувати схвалюване і забороняти засуджуване, а не засуджувати Сунну і лаяти сподвижників, вітаючи послів невірних на землі Ісламу!

Дорогі наші брати із ісламських джамаатів! Звернення до тих, хто сподівається на заступництво Посланця (с.а.с.) у Судний День! Звернення до тих, хто хоче стояти у Судний день під прапором Пророка (с.а.с.)! Дійте над відновленням держави, яку колись заснував Посланець Аллаха (с.а.с.)! Лише в Ісламській Державі буде ваша велич! У ній запровадиться Шаріат і закони релігії! Лише так ви обірвете пута Заходу, що зв’язують вас,і видворите західних агентів! Покваптесь це зробити і заслужити велич собі у цьому світі і Наступному. Ваші прохання не будуть почуті людьми, поки не буде Ісламської держави, яка покінчить з усім брудом, який поширився на вашій землі. Замість того, щоб вступати у марні дебати, візьміться за встановлення цієї держави з тими, хто вже веде подібну діяльність. Так ми зможемо повернути мусульман у лоно Ісламу і покінчити з несправедливістю, прикажемо те, що дійсно є схвалюваним, і заборонимо те, що дійсно засуджуване. Якщо не держава Халіфат — що правила 13 сторіч, — то яка держава вас іще врятує? Приєднуйтесь до тих, хто відновлює Ісламську Державу!

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Хаджарі Сархан — Ємен
11 Рабіуль-авваль 1441 р.х.
08.11.2019 р.