Марокко

Відміна субсидій та обтяження людей податками слугує для відшкодування того, що розкрали та продовжують розкрадати корупціонери
Не погоджуйтесь з цим

З першого лютого, як і було  проголошено раніше марокканським міністерством по громадським справам та управлінню, ціна бензину зросла до 12.75 дірхамів, тобто літр бензину подорожчав на 0.73 дірхами, а ціна мазуту зросла до 5742.72 дірхамів за тонну, подорожчав на 798.3 дірхами. Це відбулось у результаті відміни урядом субсидування цих двох видів пального. Окрім цього, уряд проголосив, що ціна на дизпаливо також буде поступово зростати пропорційно зниженню об’єму субсидій, і в жовтні буде складати 9.89 дірхамів за літр.

 О  мусульмани! О жителі Марокко!

Хізб ут-Тахрір у Марокко, користуючись такою нагодою, вітає вас зі святом Ід аль-Адха і прохає Аллаха благословити вас і ваші сім'ї, щоб ви перебували у здоров'ї і добробуті, безпеці і вірі. Так жертвуйте і Аллах прийме ваше жертвоприношення по Своїй волі. Нехай прийме Аллах від нас і вас!

Радою Безпеки 25.04.2013р. схвалено резолюцію № 2099, яка подовжує місію МООНРЗС (МІСІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБЄДНАНИХ НАЦІЙ ПО ПРОВЕДЕННЮ РЕФЕРЕНДУМУ У ЗАХІДНІЙ САХАРІ МООНРЗС) на один рік до 30.04.2014, без розширення його повноважень. Марокко підняло великий галас, коли адміністрація США 16/4 надала проект резолюції, що передбачає розширення мандату МООНРЗС, щоб охопити області спостереження за правами людини. Марокко проголосило про замороження своєї  участі у маневрах  африканського лева, які відбуваються на південному заході Марокко (коло гирла долини Дараа) за участі 1400 американських і 900 марокканських військових.

Через таку трагічну подію та велику втрату Хізб ут-Тахрір у Марокко виражає свої співчуття родині та послідовникам вченого Шейха Абдуссалама Ясіна, який покинув цей світ, нехай змилується над ним Аллах. Ми прохаємо Аллаха надати усім їм терплячості та стійкості.

Головне меню