Лідер партії «ан-Нур» в Єгипті говорить правду, але вчиняє наперекір їй

Новини та коментарі
Друкарня

Новина:

25 січня 2014 року газета «аш-Шарк аль-Авсат» оприлюднила інтерв’ю з лідером партії «ан-Нур» Юнус Махуном. В інтерв’ю він заявив, що його відмова від пропозиції, адресованої його партії, взяти участь у мільйонній демонстрації проти мільйонного мітингу  30 червня, мотивована тим, що «народ, який вийде 30 червня, вийде не проти Ісламу, релігії та шаріату,  навіть не проти ісламського проекту. Бо люди у корні не бачили ісламського проекту протягом усього року (правління Мурсі). Вони не бачили навіть елементів ісламського проекту. Чому ви пропонуєте перетворити звичайний конфлікт в ісламське протистояння».

Коментар:

Промовлені  слова – істина. Люди не вийшли проти своєї релігії – Ісламу та його законодавства. Тому що нічого із нього не втілювалось, і народ не бачив ісламського проекту, який втілюється у життя шляхом встановлення Халіфату та запровадження Ісламу. Так, це – правда, але, партія «ан-Нур» пішла наперекір їй. Замість того, щоб зайняти гідну позицію через наставляння людей на ісламський проект, а саме закликати їх до втілення ісламського законодавства через встановлення держави Халіфат та ісламської системи, а також до боротьби проти існуючого світського режиму та його конституції. Замість усього цього, ми бачимо, що вона взялася слугувати республіканському режиму та світській конституції, які знаходяться у повному протиріччі з Ісламом. Лідер партії «ан-Нур» Юнус Махун говорить: «Ми – єдина партія, яка функціонує на республіканському рівні. Жодна партія, жоден рух, не проводить таку діяльність, як ми». На масових заходах брали активну участь, як члени партії «ан-Нур», так і прибічники світськості. Партія «ан-Нур» зіграла велику роль у тому, щоб переконати людей у необхідності підтримки нової конституції, кажучи їм: «Ця конституція захищає ісламську ідентичність та ісламське законодавство».   
          
Судячи з усього, члени партії «ан-Нур» дотримуються ісламських атрибутів, як відпускання бороди, для того, щоб заручитись довірою простих людей та виставити заяви партії правдою, хоча у корні не є такими. Нова конституція, подібно попереднім конституціям, стоїть на захисті світського республіканського режиму, який перебуває у повному протиріччі з Ісламом. Стаття про те, що державною релігією та головним джерелом законодавства є Іслам, як це було у попередніх конституціях, присутня у конституції тільки для того, щоб обдурити людей. Вона не має ніякого значення та ніякої сили, бо інші статті суперечать  їй. Ця стаття була прийнята, щоб ввести народ в оману. Вона не говорить про те, що Іслам є єдиним джерелом для конституції, не відміняє інші статті, які суперечать цьому, і не декларує про те, щоб усі статті виводились виключно з Ісламу, а саме, щоб система правління була системою праведного Халіфату. Між тим, партія «ан-Нур» лізе із шкіри геть, щоб підтримати та затвердити конституції, які суперечать Ісламу. У 2012 та 2013 роках вона брала участь у прийнятті двох конституцій, які знаходились у протиріччі з Ісламом і не сильно відрізнялись від конституції за 1971 рік, яка була прийнята померлим Анваром Садатом та скинутим Хосні Мубараком. Сам лідер партії «ан-Нур»  Юнус Махун заявляє: «Люди у корні не бачили  проекту протягом усього року. Вони не бачили навіть елементів ісламського проекту». Звідки таке роздвоєння особистості у нього з Ісламом?! Чи розуміє він те, що говорить?! Чи роблять члени партії «ан-Нур» свої справи свідомо?!   
     
Лідер партії «ан-Нур» Юнус Махун говорить: «Ми, як партія, або будемо брати участь у дорожній карті, або нас чекає ізоляція». Судячи з усього, ця партія не бачить істину, яка вимагає від неї відкинути, як цю дорожню карту, розроблену для збереження світського режиму, так і згадану ним ізоляцію. Їй варто було б піти по шляху благородного Посланця Аллаха ﷺ, закликаючи армії та народ до встановлення ісламського правління та затвердження ісламської конституції. Адже Хізб ут-Тахрір вже надав їй проект ісламської конституції з поясненням необхідних для неї причин та шаріатських доказів усіх її статей.  

 Лідер партії «ан-Нур» говорить: «Ми думаємо, що першою справою повинні пройти вибори, щоб при обранні майбутнього президента існувала законодавча рада, яку він і очолить». Дане ствердження знаходиться у повному протиріччі з Ісламом, бо у ньому простежується надання законодавчої влади якійсь групі людей, які назвали себе «законодавчою радою», а точніше, парламент або народна рада. Це означає, що він схвалює західну демократичну систему, яка надає право надання законів якійсь законодавчій владі із числа людей після того, як відокремила релігію від держави. Невже таким шляхом партія «ан-Нур» зі своєю новою конституцією зберігає ісламську ідентичність та ісламське законодавство!?  У дійсності це парадоксальне та шокуюче протиріччя!? Як вони можуть обманюватись своїми суперечливими думками, які також суперечать їх релігії, і обманювати простих мусульман, які люблять свою релігію та довіряють їм?!

Лідер партії «ан-Нур» говорить: «Найважливішою нашою місією є ісламське законодавство. Адже ми вважаємо, що держава, яка проявляє недбальство до своєї ідентичності, не поважає ані себе, ані інших». Чи розуміє народ те, що під виразами «ісламське законодавство» та «збереження ісламської ідентичності» мають на увазі захист статті: «Державною релігією та головним джерелом законодавства є Іслам». А після неї приймай, без усілякого збентеження, які хочеш закони, які повністю суперечать Ісламу та не надають ніякого значення ісламські ідентичності?! Невже не прийшов час проявити повагу до себе та іншим із числа свого народу, та відмовитись від цього протиріччя та обману людей?! Адже він сам говорить: «Єгипетський народ любить шаріат. Закордонні та місцеві опитування показали, що біля 90-95% єгиптян люблять свою релігію, що єгиптяни більше за усіх бажають ісламське законодавство».  

З іншого боку, хотілось би задати питання: «Чи дозволяється мусульманину приймати таку конституцію, яка не передбачає ісламський проект і не містить в собі ісламські елементи? Чи дозволяється тому, хто виставляє себе в образі мусульманина, що дотримується Ісламу, щоб заручитися довірою люблячих свою релігію людей, вводити їх в оману (плутанину). Потім закликати їх до голосування за конституцію, яка зміцнює основи західної світської республіканської системи у такій країні, жителі якої вдостоїлись благодаттю любові до своєї істинної релігії та бажають її втілення? Якщо б вони закликали людей до ісламської конституції та встановленню Халіфату, то зустріли б позитивний відклик 90-95% мусульман. Цим самим вони пішли б по вірному шляху та зреклися б вразливої дорожньої карти, прокресленої секуляристами. Адже саме вони розробили цю конституцію, яка надає людям право видавати закони, а саме законодавчій владі, крім Аллаха. Хіба Всевишній Аллах не велів своєму Пророку ясно без усіляких протиріч заявити про свій заклик та метод!?».    

Всевишній Аллах говорить:

قُلْ هَٰذِهِ سَبِيلِي أَدْعُو إِلَى اللَّهِ عَلَىٰ بَصِيرَةٍ أَنَا وَمَنِ اتَّبَعَنِي وَسُبْحَانَ اللَّهِ وَمَا أَنَا مِنَ الْمُشْرِكِينَ

Скажи: «Такий мій шлях. Я і мої послідовники закликаємо до Аллаха згідно переконанню. Пречист Аллах, і я не є одним із многобожників».  (12:108).
 

Центральний інформаційний відділ Хізб ут-Тахрір
Ас’ад Мансур
29 Раби уль-Авваль 1435р.
30/01/2014

http://www.hizb-ut-tahrir.info/info/index.php/contents/entry_32907