Після того як нажилися на крові мусульман: Америка та Франція вимагають від Росії припинити різанину в Шамі

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Агентство «Франс-24» (www.france24.com) повідомило в суботу 6 лютого 2016 року дві новини. Суть першої в тому, що Вашингтон засуджує російські нальоти на опозицію і цивільні особи в Сирії, а другий - що Фабіус, міністр закордонних справ Франції, закликає Росію і сирійський режим припинити нальоти і покласти край облозі сирійських міст.

Коментар: Коли ми бачимо кров мусульман Сирії, а телебачення повідомляє нам про натовпи біженців з сирійських міст, які прагнуть в бік турецького кордону і пливуть у човнах смерті до берегів Європи, ми стаємо очевидцями слів Посланника Аллаха ﷺ: «Того дня ви будете більш загубленими (тобто ваше положення буде гірше), ніж сироти на банкеті лиходіїв».

А сьогодні США, які нажилися на крові мусульман в Іраку, Сомалі та Афганістані, і Франція, яка вбиває мусульман у Чаді, Малі та Центральній Африці, засуджують злочини Росії і сирійського режиму проти народу Сирії! Хоча самі вони готують сирійську долю і для Лівії!

Хто втягнув Росію в регіон? Хто врятував немічний режим Башара від щирих повстанців, які усвідомлюють свою мету і головну проблему Умми? Хіба це не Сполучені Штати, Франція і Великобританія - тріо зла в світі - змусили понад два мільйони чоловік бігти з Сирії? Хіба не Америка панує над нашим народом в Сирії, виводячи на арену боротьби викритих акторів - Іран і Хізбаллу?! Хіба не Франція кілька тижнів тому скидала напалмові бомби, що руйнували школи і житлові квартали в Алеппо та Ідлібі?! Хіба Великобританія плете сценарії розвідувальних ігор на сирійській арені боротьби, сіючи розбрат між повстанцями, і хіба не вона «грає в шахи» між Сирією, Єменом, Тунісом і Лівією? ..

США, Франція, Великобританія, садист Путін і зрадник Насралла, а також лідери Ірану і канцлер Німеччини Ангела Меркель, що проливає крокодилячі сльози час від часу над дітьми Сирії, - хіба вони не є ті лиходії, яких описав Пророк (с.а.с. ) у своїх словах?! Положення мусульман сьогодні подібно до положення сиріт, у яких немає ані батька, який захистив би їх, ані держави, яка вступилася б за них, ані Му'тасима, ані Салахуддіна, ані Халіда, ані Са'да, ані Мусанни!

У деяких історичних нарисах передається, що один боєць з війська монголів вийшов у бій проти трьох мусульман. Він спустився зі свого коня і вбив одного за іншим, відрубуючи їм їх добровільно простягнуті голови без будь-якого вогню мусульманської гордості в їх грудях або хоча б інтересу до життя. І після того, як ми бачили ці картини в Центральній Африці і Бірмі, ми стали бачити ісламські народи з їх правителями-зрадниками і арміями, призначеними для захисту безпеки єврейського утворення і його народу, відомими один за іншим або до колективного самогубства, або до масових розстрілів...

Однак ми заявляємо цій «осі зла» після того, як сценарій смерті, приготований ними для Ісламської Умми, досяг країни шейха переселенців (мухаджирів) Умара аль-Мухтара в Лівії, про те, що їхня справа не підійшла до завершення. Навпаки, Ісламська Умма, кров якої ви зробили дозволеною для себе протягом більш ніж двох століть, відродиться, з волі Аллаха, знову. І вона застане вас зненацька, а потім залучить до відповідальності вас і ваших прихвостнів:

وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ ٢٢٧

«А ті, які чинять несправедливо, скоро дізнаються, який їх спіткає кінець!» (26: 227).


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір Імад уд-Дін Хаддук'
30 Рабі ус-сані 1437х.
09.02.2016