Палестинська адміністрація проводить політику поступок і підкорення

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Єврейський сайт новин «Walla», посилаючись на американське джерело, повідомляє, що внаслідок тиску, який спричиняється адміністрацією президента США Джо Байдена, єврейське утворення і Палестинська адміністрація досягли домовленостей.

Зокрема, ПА відкладе свої плани по проведенню голосування у Раді Безпеки ООН по резолюції, яка засуджує будування єврейських поселень. У свою чергу,єврейське утворення призупинить будівництво нових поселень на Західному березі, знесення домів і вигнання палестинців.

Цей крок був вжитий після того, як уряд Нетаньяху видав ліцензії на будівництво дев’яти поселень і об’явив про будівництво тисяч одиниць житла на окупованому Західному березі («Аль-Джазіра»).

Коментар: Таким є результат політики поступок, яка проводиться «Організацією звільнення Палестини» з миті її створення. З самого початку «ОЗП» закликала до звільненню Палестини і знищенню єврейського утворення, а тепер вона закликає зупинити будівництво нових поселень. Але вони не здатні навіть на це, адже єврейське утворення зобов’язується «не сприяти подальшому будівництву поселень на Західному березі», а це означає, що єврейське утворення може продовжувати будівництво.

Той, хто проводить політику поступок і підкорення, стає в один ряд з ворогом, навіть якщо прикидається, що він проти нього. Палестинська адміністрація є наріжним каменем в існуванні єврейського утворення, вона працює день і ніч , намагаючись відволікти людей своїми порожніми вимогами, які лише зміцнюють єврейське утворення. І давайте не будемо забувати, що ПА веде війну проти носіїв заклику, які реально працюють над звільненням Палестини і встановленням Халіфату, який захистить наші святині і усі мусульманські землі від рук невірного Заходу.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Назір ібн Саліх, Туніс
1 Шабана 1444 р.х.
21 лютого 2023 р.