Росія звинувачує США в підриві газопроводу, ґрунтуючись на ЗМІ

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Незважаючи на статті, які звинувачують Вашингтон в підриві «Північного потоку», ООН дистанціюється від розслідування, якого вимагає Росія («Al-Jazeera»).

Росія звинувачує Великобританію у причетності до підриву газопроводу «Північний потік» і в пособництві Україні в атаках на Севастополь («Franse 24»).

Коментар: На початку жовтня минулого року Росія заявила, що «США у виграші від збитку, завданого «Північному потоку». Потім, у кінці того ж місяця, Росія звинуватила Великобританію у причетності до підриву газопроводу. Сьогодні Росія звинувачує США і Норвегію, ґрунтуючись на статті американського журналіста Сеймура Херша.

Таким є положення Росії, коли нею править людина, яка страждає на короткозорість. «Північний потік» був сильною картою у руках Путіна перед Європою, зокрема — перед Німеччиною. Прибутки від «Північного потоку» складали істотну частину російської економіки, у 2021 році їх можна було оцінити в 60 млрд. доларів. Розумів Путін чи ні, що дані нитки газопроводу будуть знаходитись в межах досяжності Америки, він усе ж таки побудував їх в Балтійському морі, де вільно перебувають американські сили.

Яка користь від розмов і кидання звинувачень направо і наліво, якщо немає ніяких супутніх політичних дій?!

Після ганьби російської армії на полі бою в Україні Путіну нічим погрожувати Заходу, окрім натяків на ядерну зброю, чого сама Росія боїться більше, аніж Європа і Америка.

Головна причина слабкості Росії полягає у тому, що Путін настирливо намагається отримати свою частку в глобалізації, яку заснував Захід, що вже ставить Росію в слабке положення. Окрім того, лев’яча частка експорту Росії приходить на енергоносії, сировину і озброєння . Це не дає переваги Росії над іншими країнами, а навпаки, ставить Росію в залежність від експорту, оскільки з часом інші країни здатні позбутись від залежності від російських ресурсів.

Причина нездатності Росії виробляти товари, які відповідають світовому рівню технологій (окрім зброї), полягає в злочинному і корумпованому уряді Путіна, який не здатен створити оточення для підтримання простору глибокої думки і середовище для дослідження і інвестування.

Корупція путінського режиму і його пригноблення російського народу призвели до «витоку мозків», розколу слов’янського народу і зміцненню українського націоналізму, що послабило потенціал Росії до інновацій. Політична недалекоглядність Путіна призвела до втягненню російського народу у війну проти України, яку можна прирівняти до громадянської війни, оскільки вона не приносить нічого, окрім розрухи.

Якщо б в Росії були розсудливі люди, вони припинили б переслідувати мусульман, звернулись до Ісламу і знайшли б у ньому правильність і велич. Іслам — це ідеологія, і якщо б росіяни пробудились і відмовились від своєї ненависті до ньому, вони знайшли б у ньому керівництво для себе.

Всевишній Аллах сказав:

فَإِنَّهَا لا تَعْمَى الأَبْصَارُ وَلَكِن تَعْمَى الْقُلُوبُ الَّتِي فِي الصُّدُورِ

«Воістину, сліпнуть не очі, а сліпнуть серця, які знаходяться у грудях» (22:46).

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Салахуддін Адада
Голова Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
7 Шабана 1444 р.х.
27 лютого 2023 р.