Брехун сказав правду!

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що вплив Франції в Африці стрімко знижується. Він зазначив, що «прийшов час міжнародної хірургії видати злоякісну пухлину колоніального минулого» («Elnashra News»).

Коментар: Так, Медведєв, тут ти правий, західна колонізація народів — це злоякісна пухлина. Франція проявила крайню жорстокість в Африці. Ані люди, ані каміння не залишились у безпеці від її зла. Вона поневолила народи, грабує багатства і поширює нечестя.

Але з іншого боку, давайте поглянемо, як Патріарх Російської Православної Церкви благословив російську армію на війну в Сирії, назвавши це хрестовим походом Росії. Окрім, того, варто згадати про масові вбивства і репресії, які були скоєні вами у відношенні мусульманських народів в Середній Азії, Криму і на Кавказі, де проводилась кампанія по винищенню, християнізації і насильницькому нав’язуванню російської мови.

Давайте подивимось на несправедливі вироки нашим братам-мусульманам і на їх тортури у в’язницях, які часто призводять до смерті.

Ваша колоніальна історія не менш огидна, аніж історія Франції, і ви чудово розумієте, що ваше зіткнення з Ісламською Уммою є неминучим і доленосним. Проте через політичну недалекоглядність і зверхнє мислення ваші заяви грають на користь Америці, яка суперничає з Європою за вплив в Африці. Ви не вилучаєте уроків із минулого: Америка — після того, як ви виконали свою роль, — зміцнивши владу свого агента Абдель Насера, вигнала вас із Єгипту. Потім ви знов показали свою неспроможність перед Америкою, коячи ті ж помилки в Африці, Сирії і Україні, де отримали ляпаса. Для вас притаманна фраза: «Безумство — це повторення одних і тих же помилок в очікуванні різних результатів».

Ви разом з Заходом є злоякісною пухлиною, і тільки Другий Праведний Халіфат врятує людство від вашого зла і зупинить вбивства, пригноблення і вигнання народів з їх земель. З дозволу Аллаха Праведний Халіфат, чий світанок вже зійшов, візьме бразди правління світом, поширюючи повсюдно справедливість і благополуччя. Це для Аллаха легко.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуллах Масуд/Йорданія
19 Шабана 1444 р.х.
11 березня 2023 р.

Головне меню